قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

اماکن و تفرجگاه های کرمان در روز طبیعت تعطیل است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اماکن و تفرجگاه های کرمان در روز طبیعت تعطیل است

blank

به گزارش اقطاع نیوز، علی زینی وند روز شنبه در ستاد ملی کرونا ضمن اشاره به لزوم اهمیت توجه به محورهای مواصلاتی افزود: آمار تلفات و تصادفات در نیمه اول عید در استان کرمان بالا رفته که باید تدابیری اندیشیده شود تا در نیمه دوم تعطیلات آمار تصادفات کاهش یابد.

وی اظهار داشت: نام گذاری امسال توسط مقام معظم رهبری بسیار دقیق بود و همانطور از دهه اخیر مشخص است تاکیدات نام گذاری بر مسائل اقتصادی است.

استاندار کرمان تاکید کرد: در حوزه تولید، پشتیبانی و مسائل پسا تولید بسیار مهم است همچنین مهمترین مسئله ما موانع تولید است که یکسری قوانین را خودمان تصویب کردیم و پس از آن باید به دنبال رفع و چاره آنها باشیم.

زینی وند ادامه داد: فرمانداران و دانشگاه های علوم پزشکی توجه داشته باشند اگر روند صعودی افزایش یابد باید همه جانبه کنترل ها اعمال شود.

وی گفت: ما خارج از چهارچوب ستاد ملی مقابله با کرونا نمی توانیم تصمیم بگیریم اما راهبردهای ستاد ملی کرونا مشخص است و همه ملزم به اجرای آنها هستند.

وی با بیان اینکه ۲ مناسبت مهم در پیش داریم ادامه داد: عید نیمه شعبان و سیزده بدر ممکن است تجمعات افزایش یابد که با پیش بینی های ستاد ملی کرونا به طور کلی محدودیت هایی ایجاد شده و همه اماکن مذهبی و تفرجگاه ها در این روز تعطیل می شوند.

وی با اشاره به ممنوعیت برگزاری مراسمات با تجمع در نیمه شعبان یادآور شد: فراخوان در مراسمات و جشن اعیاد شعبانیه ممنوع است اگر در شهرهای زرد نماز جمعه با رعایت پروتکل ها برگزار شود مشکلی نیست.

استاندار کرمان گفت: دید و بازدید اداری ها در جلسات کاری با جلسات مختلفی انجام می شود و دیگر نیازی به دید و بازدید مجزا و همانند سال های گذشته نیست.

وی با اشاره به لزوم اهمیت به بهداشت رستوران ها خاطرنشان کرد: در رستوران ها باید پروتکل ها رعایت، نظارت ها بیشتر و با متخلفان برخورد شود.

زینی وند با بیان اینکه هم اکنون ما در وضعیت خوف و رجا به سر می‌بریم، تصریح کرد: ویروس جهش یافته به سرعت در حال افزایش است و دید و بازدید و گردش مردم ما را نگران کرده است.

وی ادامه داد در حوزه واکسن اخبار مثبتی به ما نرسیده به دلیل بد عهدی ها، واکسن ها به ما نمی رسد و تا اطلاع ثانوی به واکسن فراگیر دست نمی یابیم درحالی که ماه رمضان و انتخابات را در پیش داریم و باید فضا را برای این روزها تحت کنترل نگه داریم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاماکن و تفرجگاه های کرمان در روز طبیعت تعطیل استنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.