قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
امام سجاد(ع) مظهر عقلانیت و معنویت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

امام سجاد(ع) مظهر عقلانیت و معنویت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


امام سجاد(ع) مظهر عقلانیت و معنویت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حجت الاسلام دکتر حبیب رضا ارزانی ظهر دوشنبه در آیین اختتامیه دهمین کنگره بین المللی امام سجاد (ع) با بیان اینکه از اول محرم هر شب یک وبینار در ایران و کشورهای دیگر با محوریت کنگره بین المللی امام سجاد (ع) و صحیفه سجادیه برگزار شد، گفت: امروز کنگره تبدیل به یک فرهنگ شده است و فقط یک رویداد در زمان و مکان خاص نیست.

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور ادامه داد: نخبگان، شعرا، مبلغان، اساتید در این دوره شرکت داشته و فعالیت‌های متعددی به ثمر رساندند از جمله پویش نذر امام سجاد، آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، دستگیری از نیازمندان که قابل توجه بود.

وی با اشاره به اینکه امسال شعار کنگره (امام سجاد، عقلانیت، معنویت، مقاومت) بود، افزود: این نگاهی متفاوت است.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر ارزانی با بیان اینکه صحیفه سجادیه نماد معنویت است، گفت: رساله حقوق آن امام همام بر عقلانیت و عقل محوری و معنویت متمرکز است.
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با ذکر این نکته که معنویت و عقلانیت گسست ناپذیرند، افزود: سیره امام سجاد (ع) یعنی مقاومت و ایستادگی، امروز کنگره امام سجاد (ع) تبدیل به یک فرهنگ شده است.

وی در پایان ضمن تقدیر از برگزاری این کنگره تصریح کرد: استان هرمزگان بهترین میزبانی را برای کنگره امام سجاد (ع) انجام داده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزامام سجاد(ع) مظهر عقلانیت و معنویت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.