قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
فضای فعلی جامعه برای حضور نخبگان بسته نیست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

امام حسین (ع) طراح احیای نظام ولایی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


امام حسین (ع) طراح احیای نظام ولایی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی با بیان اینکه تمام مشکل جامعه اسلامی در زمان امام حسین (ع) این بود که نظام ولایی شکل نگرفت، گفت: در حال حاضر نیز ۴۰ سال از انقلاب اسلامی ایران گذشته اما هنوز نظام ولایی را در جامعه شکل نداده‌ایم.

وی با بیان اینکه در مسیر این نظام قرار گرفته و راه را درست آمده‌ایم اما هنوز کامل نشده است، گفت: در نظام ولایی همه مسئولان باید ولایی باشند و نگاه ظلم ستیز داشته باشند.

آیت الله شعبانی با بیان اینکه اشتباهاتی که در جامعه می‌بینید نباید به گردان اسلام بیندازید، افزود: هر کس خطایی می‌کند باید اعلام کند که این خطا شخصی است و ربطی به اسلام ندارد.

امام جمعه همدان با تاکید بر اینکه حکومت اسلامی آن چیزی است که در نهج‌البلاغه طراحی شده است، ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در مسیر درست افتاده اما کامل نشده است.

وی با بیان اینکه در نظام ولایی نباید توزیع و مصرف بیت المال این گونه می‌شد که یک مربی خارجی میلیاردها تومان دریافت کند و یک جوان یک میلیون تومان در ماه هم درآمد نداشته باشد، گفت: امام حسین (ع) طراح احیای نظام ولایی است اما جامعه‌ای که خواص آن مال اندوز هستند و گرایش‌های خاص سیاسی پیدا کرده‌اند و در برابر ظلم کوتاه می آیند می‌توانند باری از دوش ولی خدا بردارند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزامام حسین (ع) طراح احیای نظام ولایی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.