قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency


اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

شهرستان«سامان» چهارمحال و بختیاری در وضعیت نارنجی کرونایی به سر می‌برد و این در حالی است که مسافرت‌های نوروزی گسترده به این شهرستان زنگ خطر قرمز شدن وضیعت این شهرستان را به صدا در آورده است.

شهرستان سامان به دلیل مجاورت با رودخانه زاینده رود خوش آب و هوا بوده و دهکده‌های توریستی و ویلایی متعدد در این منطقه همواره پذیرای گردشگران بوده‌اند از زمان شیوع ویروس کرونا به ندرت وضعیت این شهرستان آبی می‌شود زیرا عمدتاً حضور گردشگران و اقامت آنها در این منطقه موجب انتشار ویروس می‌شود.

در حال حاضر نیز وضعیت این شهرستان نارنجی است و به گفته مسئولان خطر قرمز شدن آن محتمل است. بنا بر تصمیم ستاد مقابله با کرونا سفر به شهرستان و شهرهای نارنجی و قرمز ممنوع است و تنها خودروهایی با پلاک بومی حق تردد در این مناطق را دارند که در شهرستان سامان تنها پلاک ایران -۷۱ بومی محسوب می‌شود. اما چنانچه این روزها در شهر سامان و دیگر نقاط این شهرستان تردد کنید، انبوه پلاک‌های غیر بومی به چشم می‌خورند.

علی رغم همکاری اکثر هموطنان و تلاش راهنمایی و رانندگی و نیروهای داوطلب بسیجی که در شرایط نامساعد جوی این روزها سعی در کنترل مبادی ورودی این شهرستان را دارند برخی از افراد از مسیرهای فرعی خود را به منطقه می‌رسانند.
با توجه به وضعیت نارنجی سامان، از ورود و حضور خودروهای دارای پلاک غیربومی در این شهرستان جلوگیری و مسافران به برگشت توصیه می‌شوند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agencyنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.