قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
فارس من

اقطاع نیوز|نامگذاری یک مرکز درمانی ۵۰۰ تختخوابی به نام سردار سلیمانی در کرمان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اقطاع نیوز|نامگذاری یک مرکز درمانی ۵۰۰ تختخوابی به نام سردار سلیمانی در کرمان

به گزارش اقطاع نیوز از کرمان، مخاطبان اقطاع نیوز کرمان مطالبه‌ای با عنوان «نامگذاری بیمارستان جدیدالتأسیس زرند به نام سردار سلیمانی» در سامانه اقطاع نیوز به ثبت رساندند و خواستار تغییر نام بیمارستان سینای زرند شدند که اعلام شده طی روزهای آینده بهره‌برداری خواهد شد.

پس از پیگیری اقطاع نیوز، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در پاسخ به این موضوع اعلام کرد: قرار است مرکز آموزشی درمانی دیگری با ظرفیت حدود ۵۰۰ تخت به نام شهید سلیمانی نامگذاری شود و اقدامات اولیه در این مورد انجام شده است.

صادق‌زاده فرماندار زرند نیز در پیگیری ماجرای نامگذاری ساختمان جدید بیمارستان سینا زرند به نام سردار سلیمانی اظهار کرده است: مجموعه شهرستان موافق نامگذاری و یا تغییر نام ساختمان جدید بیمارستان سینا بودیم و این موضوع را از مبادی دانشگاه علوم پزشکی و وزارتخانه متبوع پیگیری کردم اما دانشگاه اعلام کرده تنها یک بیمارستان در استان به نام سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی در حال احداث بوده و نامگذاری شده است و مجوزی دیگری در این رابطه صادر نشده است.

به گزارش فارس، کلنگ احداث بیمارستان سینا زرند در سال ۸۷ به زمین زده شد و در ۴ طبقه احداث  شده و دارای بخش‌های اورژانس، دیالیز، رادیولوژی، آزمایشگاه، زایشگاه، اطاق عمل و … است که با تجهیز وسایل پزشکی در روزهای آینده افتتاح خواهد شد.

تنها بیمارستان ۱۴۶ تختخوابی دولتی سینا شهرستان زرند در فضایی به مساحت ۲۰ هزار متر مربع و با زیربنای ۱۳ هزار ۵۰۰ متر مربع با هزینه ۳۵۰ میلیارد تومان احداث شده است.

انتهای پیام/۸۰۰۲۲/ق
آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاقطاع نیوز|نامگذاری یک مرکز درمانی ۵۰۰ تختخوابی به نام سردار سلیمانی در کرماننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.