قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اقدام مهم مونسان در دوران کرونا/ افتتاح نمازخانه وزارتخانه میراث! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اقدام مهم مونسان در دوران کرونا/ افتتاح نمازخانه وزارتخانه میراث! – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اقدام مهم مونسان در دوران کرونا/ افتتاح نمازخانه وزارتخانه میراث! – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

اقطاع نیوز _ گروه فرهنگ؛ این روزها تمام اجزای صنعت گردشگری به دلیل شیوع ویروس کرونا به شدت آسیب دیده است صنعتی که می‌توانست در ایام عید نوروز و روزهای آخر سال و تعطیلات خرداد ماه جانی دوباره بگیرد، به دلیل منع سفر افراد، شکستی اساسی خورد.

هتل‌ها و آژانس‌داران مقروض همچنان به دنبال وعده‌های داده شده از سوی متولیان هستند و می‌گویند که این وعده‌ها یا عملی نمی‌شود و یا مرهمی برای آنها نیست.

از آن طرف مردمی که می‌بایست برای انجام سفرهای ضروری به مراکز اقامتی و تأسیسات گردشگری مراجعه کنند با عدم نظارت‌های جدی روی موضوع رعایت بهداشت مواجه می‌شوند.

به تازگی فهرستی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی برای سال ۹۹ اعلام شده است که در هیچ کدام از آنها نامی از گردشگری و صنایع دستی برده نشده است.

این روزها که بازار بورس داغ است وزارت میراث فرهنگی برای ورود بخش‌های مختلف گردشگری به این بازار سکوت اختیار و تنها به برگزاری یک جلسه اکتفا کرده است.

هنرمندان صنایع دستی نیز به دنبال بیکار شدن عده زیادی از آنها و به فروش نرفتن تولیداتشان به دنبال راهی برای برون رفت از وضعیت موجود هستند.

اوضاع میراث فرهنگی کشور نیز که مانند همیشه در انتظار یک قانون درست و یا یک اقدام از سوی وزارت خانه است و هر بار از گوشه‌ای از کشور درباره اتفاقات ناگوار آن خبری به بیرون درز می‌کند.

اکنون و در شرایطی که به ماه‌های پایانی دولت نزدیک است، مهمترین اقدام علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی بی توجه به این مسائل، مشغول افتتاح رسمی باشگاه ورزشی، بازسازی نمازخانه و بهینه سازی آشپزخانه و رستوران ساختمان وزارتخانه است!

برای این منظور حتی روبان نیز قیچی شد گزارش تصویری تهیه و در خبرگزاری متعلق به این وزارتخانه گزارشی نیز منتشر شده است.

در این گزارش مونسان به همراه معاونان و مدیران خود از باشگاه ورزشی رستوران و نمازخانه بازدید کرده است!آرشیو اخبار فرهنگی سرویس خبری اقطاع نیوزاقدام مهم مونسان در دوران کرونا/ افتتاح نمازخانه وزارتخانه میراث! – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.