قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

اقدام تعاون روستایی، آغاز پشتیبانی توسعه کشت کلزا در خوزستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اقدام تعاون روستایی، آغاز پشتیبانی توسعه کشت کلزا در خوزستان

به گزارش خبرنگار اقطاع نیوز در خوزستان، محمد امین چلداوی مدیر تعاون روستایی خوزستان گفت: حرکت نمادین آغاز خرید تضمینی دانه روغنی کلزا و محصول راهبردی گندم، سرآغازی برای خرید عظیم محصولات کشت پاییزه در استان است، خداوند منان  را شاکریم این اتفاق بزرگ در ماه مبارک شعبان رخ داده و امیدواریم به برکت این ماه بتوانیم نیازهای سفره غذایی مردم را تامین نمائیم.

وی افزود: در کشت پائیزه سال ۱۳۹۹ بیش از  ۴۰۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان زیر کشت گندم رفت که امیدواریم بتوانیم با اقدامی شبانه روزی خرید بزرگ گندم و کلزا را به سرانجامی مطلوب برسانیم.

مدیر تعاون روستایی خوزستان همچنین گفت: در سال گذشته خرید بیش از ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تن گندم در شبکه تعاون روستایی کشور صورت گرفت که ۷۸۰ هزار تن معادل ۲۶ درصد کل خرید در خوزستان و توسط تعاون روستایی استان انجام شده است.

همچنین در ادامه این مراسم جهان نژادیان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان گفت: خرید گندم و کلزا در خوزستان توسط تعاون روستایی آغاز پشتیبانی توسعه کشت محسوب می شود و این اقدام سرآغازی برای معرفی خدمات و دستاوردی است که تعاون روستایی به عنوان بازوی توانمند جهاد کشاورزی آن را به نتیجه می رساند.

وی ادامه داد: خوشحالیم که طی ۱۰ سال گذشته خوزستان توانسته به لحاظ کیفی و کمی بالاترین سطح را در کشور در زمینه خرید گندم داشته باشد و این جزء افتخارات استان خوزستان محسوب می شود.

جهان نژادیان همچنین بیان داشت: طی بازدیدی که از مراکز خرید گندم و کلزا تعاون روستایی خوزستان در سطح استان داشتیم، شاهد فضایی مناسب و درخور شان استان زرخیز خوزستان بودیم.

 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاقدام تعاون روستایی، آغاز پشتیبانی توسعه کشت کلزا در خوزستاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.