قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
سواحل و پارک‌های بوشهر کنترل جدی شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اقدامات پیشگیری از مصرف مواد مخدر در بوشهر مطلوب است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اقدامات پیشگیری از مصرف مواد مخدر در بوشهر مطلوب است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، عباس جمشیدی عصر چهارشنبه در نشست شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بوشهر اظهار داشت: دستگاه‌های مختلف در زمینه پیشگیری، درمان و توسعه مشارکت‌های مردمی در زمینه کاهش مصرف مواد مخدر برنامه‌های خود را اعلام کنند و از تمام ظرفیت خود در این زمینه استفاده کنند.

وی تاکید کرد: فضای مجازی یکی از بهترین بسترهای آموزشی در زمان تعطیلی کارگاه‌های آموزشی به دلیل شیوع بیماری کرونا است و نهادهای متولی مبارزه با اعتیاد از این فضا برای ارائه آموزش‌های لازم در زمینه پیشگیری در راستای یاریگران زندگی استفاده کنند.

فرماندار شهرستان بوشهر گفت: جلوگیری از بازگشت اعتیاد و پیشگیری از آلودگی دوباره بهبود یافتگان از بلای خانمان سوز اعتیاد، نیازمند حمایت‌های اجتماعی از آنان است.

جمشیدی افزود: جامعه پذیری و ایجاد شرایط بازگشت بهبودیافتگان به زندگی سالم و عادی نیاز به همراهی تمام دستگاه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد دارد.

وی افزود: توانمندسازی بهبود یافتگان و ایجاد فرصت‌های شغلی برای آنان و حمایت مادی و اجتماعی از خانواده بهبودیافتگان؛ خودباوری و اعتماد به نفس را در آنان افزایش و احتمال بازگشت دوباره آنان به دام اعتیاد را کاهش می‌دهد.

فرماندار شهرستان بوشهر اظهار داشت: اقدامات انجام شده در پیشگیری از اعتیاد به مصرف مواد مخدر در بوشهر خوب است و باید کارشناسان کمیته‌های پیشگیری، درمان و مقابله، با برگزاری نشست‌های تخصصی راهکارهای عملیاتی بلند مدت و مستمر برای کاهش مصرف مواد مخدر و ترک اعتیاد ارائه دهند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاقدامات پیشگیری از مصرف مواد مخدر در بوشهر مطلوب است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.