قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کنترل یا حذف دوگانه ها از ضروریات جامعه امروز است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اقدامات جهادی نیروی انتظامی روحیه امید را تقویت می کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اقدامات جهادی نیروی انتظامی روحیه امید را تقویت می کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حجت الاسلام محمد عبادی زاده صبح یکشنبه در مراسم صبحگاه عمومی، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: اقدامات خوب و جهادی انجام شده توسط نیروی انتظامی به سایر حوزه‌ها و در بین مردم، روحیه و امید را تقویت می‌کند.

وی با بیان اینکه برای ما باعث افتخار است که نیروی انتظامی در عرصه‌های مختلف با اقتدار، امنیت را به رخ تمام دنیا می‌کشاند، افزود: اینها همه محصول تلاش خستگی ناپذیر نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های امنیتی است.

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه دشمن با تمام توان خود در حوزه آسیب به امنیت اجتماعی موضع گرفته است، تصریح کرد: در تأمین امنیت اقتصادی و پدیده قاچاق نیز نقش ناجا در کشور کم نظیر و حتی می‌توان گفت بی نظیر است.

حجت الاسلام عبادی زاده با اشاره به اینکه اینکه نیروی انتظامی مرکز ثقل مبارزه با قاچاق را بر روی دریا گذشته، اقدام شایسته ای است، گفت: نیروی انتظامی با ورود به حوزه فرهنگی و اجتماعی در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی توانسته با تلاش جهادی امنیت همه جانبه و متوازن را در سطح استان برقرار کند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان اذعان داشت: ما امروز در شرایط و موقعیتی قرار داریم که تروریست‌هایی که اطراف ما قرار گرفته اند همانند یک شیر پیر غرش می‌کنند اما در مقابل نیره‌ای نظامی و انتظامی زمین گیر شده اند و به خاطر همین تلاش‌ها است که می‌توانیم امنیت را به رخ دیگر کشورها و دشمنان بکشیم.

وی ادامه داد: ما امروز در حالی هفته ناجا را گرامی می‌داریم که هفته ناجا فرصت مناسبی است که با این سازمان خدوم و ولایی با مروری به کارنامه ارزشمند خود نسبت به باز نگری و رفع معایب اقدام و ضریب موفقیت‌ها را افزایش دهد.

امام جمعه بندرعباس در پایان خاطرنشان کرد: به شهدای ناجا و خانواده‌های شهدا و محضر مبارک فرماندهی کل قوا درود می‌فرستم و از خانواده‌های محترم کارکنان نیروی انتظامی که خود به نوعی ایثارگری می‌کنند کمال تشکرو و قدردانی را دارم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاقدامات جهادی نیروی انتظامی روحیه امید را تقویت می کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.