قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

اقتصاد پویا و فعال نیازمند پرورش افرادی متخصص است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اقتصاد پویا و فعال نیازمند پرورش افرادی متخصص است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، رحمدل بامری صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان کنارک اظهار داشت: در ابتدا باید از اقدامات انجام شده در بحث واکسیناسیون و مبارزه با ویروس کرونا در شهرستان کنارک که رتبه نخست پوشش واکسیناسیون در سطح استان را دارد و همراهی مردم و تلاش‌های شبانه روزی مدافعان سلامت در شبکه بهداشت و درمان تشکر کرد.

وی افزود: دستگاه‌های اجرای باید به صورت انقلابی در این دولت مردمی خدمت کنند و مطالبات به حق مردم را به عنوان خادم استماع و تمام تلاش خود را جهت رفع آن به کار گیرند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: یکی از خواسته‌های به حق صیادان جنوب استان صدور مجوزهای صید و صیادی است که جز دستور کار استاندار محترم قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه توسعه رشته‌های فنی و حرفه‌ای باید اولویت‌های آموزش و پرورش شهرستان کنارک قرار گیرد، ادامه داد: مهارت آموزی در هنرستان‌ها به عنوان راه مناسبی در تربیت نیروی انسانی متخصص برای بازار کار است.

بامری تصریح کرد: اقتصاد پویا و فعال نیازمند پرورش افرادی متخصص است که هنرستان‌ها مهمترین مراکز مهارت آموزی برای یادگیری مهارت‌های فنی و حرفه‌ای هستند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاقتصاد پویا و فعال نیازمند پرورش افرادی متخصص است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.