قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
افزایش ۱۳۰ درصدی مبتلایان به کرونا در کاشان طی یک روز - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

افزایش ۱۳۰ درصدی مبتلایان به کرونا در کاشان طی یک روز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


افزایش ۱۳۰ درصدی مبتلایان به کرونا در کاشان طی یک روز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

سیدعلیرضا مروجی در گفت‌وگو با اقطاع نیوز، با اشاره به مراجعه ۱۲۲ هزار و ۲۱۳ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: هشت هزار و ۲۱۳ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری ۱۲ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: هفت نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و پنج بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۴۰ و حداکثر سن آنها ۸۷ سال بوده است، ابراز داشت: هفت نفر از این افراد اهل شهرستان کاشان و پنچ نفر نیز اهل شهرستان آران و بیدگل بوده‌اند.

۷۹ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۷۹ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۵۷ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۲۲ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۲۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۲۵ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و چهار نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان داشت: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته سه بیمار مبتلا به کرونا که سه زن ۷۵، ۷۵ و ۸۰ ساله بودند در اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست دادند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۳۰ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد موارد جدید ابتلاء به کرونا نسبت به روز گذشته در منطقه کاشان حدود ۱۳۰ درصد رشد داشته و با احتساب آمار جدید تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با تست PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۳ هزار و ۲۹۶ مورد افزایش یافت.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزافزایش ۱۳۰ درصدی مبتلایان به کرونا در کاشان طی یک روز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.