قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
افزایش کیفی آموزش مهارت های داوطلبان و امدادگران هلال احمر گیلان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

افزایش کیفی آموزش مهارت های داوطلبان و امدادگران هلال احمر گیلان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، پیش از ظهر امروز (یکشنبه) آئین تکریم و معارفه مدیرعامل جدید جمعیت هلال احمر استان گیلان با حضور دبیر جمعیت هلال احمر کشور و رئیس سازمان امداد و نجات که پیش از این مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان بود در سالن اجتماعات این جمعیت در رشت برگزار شد.

رئیس سازمان امداد و نجات کشور و مدیرعامل سابق جمعیت هلال احمر گیلان در این مراسم با اشاره به عملکرد این جمعیت در دوران فعالیت خود، اظهار کرد: از سوم خرداد سال ۹۵ به عنوان مسئول جمعیت هلال احمر استان گیلان مشغول به فعالیت شدم.

مهدی ولی پور با بیان اینکه در کنار همه کمبودها و مشکلات، اقدامات و پیشرفت‌های خوبی در جمعیت هلال احمر گیلان شاهد بودیم، افزود: ناوگان جمعیت هلال احمر گیلان در سال ۹۵ دچار فرسودگی ۵۰ درصد بود که خوشبختانه با پیگیری و همکاری مسئولان استانی و کشوری امروز ۱۶۰ دستگاه خودرو در ناوگان حمل و نقل جمعیت هلال احمر گیلان فعال است.

وی با اشاره به افزایش پایگاه‌های امداد و نجات استان گیلان به ۱۶ پایگاه، گفت: سیستم ارتباطات بی سیم جمعیت هلال احمر گیلان از ۳۹ سیستم به ۸۰ سیستم افزایش یافته و تلاش شده تا مطالبات امدادگران در این جمعیت نیز بروز رسانی شود.

مدیر عامل سابق جمعیت هلال احمر گیلان در ادامه با بیان اینکه در حوزه امور جوانان و داوطلبان نیز جذب یک درصدی شهروندان گیلانی را به ۵ درصد افزایش دادیم، افزود: ۳۸ هزار نفر به صورت فعال در جمعیت هلال احمر استان مشغول هستند.

وی همچنین با اشاره به سیاست جمعیت هلال احمر در راستای ایجاد خانه‌های هلال در سطح روستاها، گفت: در حال حاضر ۱۸۵ خانه هلال در سطح روستاهای استان گیلان راه اندازی و در راستای سیاست‌های این جمعیت فعالیت می‌کنند.

ولی پور با بیان اینکه در حوزه آموزش‌های مهارتی نیز دوره‌های مختلفی برگزار شد و امروز شاهد ارتقای کیفی مهارت‌ها هستیم، اظهار کرد: بیش از ٣۵٠ نفر کادر درمان داوطلب در جمعیت هلال احمر استان گیلان فعال هستند.

وی با اشاره بله افزایش ذخایر داوری از ۶۰۰ قلم به هزار و ۴۰۰ قلم، ادامه داد: در حوزه بانوان نیز برنامه‌های خوبی پیش بینی و اجرایی شده است.

برنامه‌های گذشته جمعیت هلال احمر گیلان با قدرت ادامه می‌یابد

در ادامه این مراسم مدیرعامل جدید جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به آغاز فعالیت خود در این جمعیت از سال ۷۵، اظهار کرد: خوشبختانه در سال‌های اخیر با مدیریت خوب شاهد اتفاقات خوبی در جمعیت هلال احمر گیلان بودیم.

سیاوش غلامی افزود: قطعاً سیاست‌ها و برنامه‌های مدیریت قبلی با قدرت و قوت بیشتری در جمعیت هلال احمر استان گیلان دنبال خواهد شد.

وی تأکید کرد: امیدوارم با همدلی، همسویی و مشارکت همه اعضای جمعیت هلال احمر استان گیلان و با سرلوحه قرار دادن اخلاق مداری شاهد موفقیت‌ها روز افزون این جمعیت باشیم.

در پایان این مراسم با تشکر و قدردانی از تلاش‌های «مهدی ولی پور» مدیرعامل سابق جمعیت هلال احمر گیلان، «سیاوش غلامی» به عنوان مدیرعامل جدید این جمعیت در استان معرفی شد.

افزایش کیفی آموزش مهارت های داوطلبان و امدادگران هلال احمر گیلان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۲:۴۸:۴۰

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.