قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
افزایش آورد رودخانه‌های استان بوشهر/ مردم به مسیل‌ها نزدیک نشوند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

افزایش آورد رودخانه‌های استان بوشهر/ مردم به مسیل‌ها نزدیک نشوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


افزایش آورد رودخانه‌های استان بوشهر/ مردم به مسیل‌ها نزدیک نشوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، عبدالطیف عباسی‌نژاد عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بارش باران طی شب گذشته و امروز بیش از پیش‌بینی‌ها بود و باعث افزایش سطح آب رودخانه‌ها شده است.

وی با اشاره به اینکه رودخانه‌های مناطق چهار روستایی، دره گپ، سعد آباد و دالکی با آورد زیادی روبرو بوده‌اند افزود: تکنسین‌های شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر در حال بررسی وضعیت رودخانه‌ها هستند.

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر بر لزوم پرهیز از نزدیک شدن به رودخانه‌ها، مسیل‌ها، آبراه‌ها، کانال‌های آبیاری، بندهای انحرافی و دیگر تأسیسات آبی و مقاطع آبگذری تاکید کرد.

وی عکاسی و فیلمبرداری از رودخانه‌های طغیان‌کرده را یکی از عوامل سقوط در آب دانست و اضافه کرد: انتظار داریم مردم به هیچ وجه به رودخانه‌ها نزدیک نشوند.

عباسی‌نژاد با اشاره به اینکه سامانه بارشی از استان بوشهر خارج خواهد شد، گفت: بر اساس پیش‌بینی هواشناسی، سامانه بارشی دیگر از چهارشنبه وارد استان بوشهر خواهد شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزافزایش آورد رودخانه‌های استان بوشهر/ مردم به مسیل‌ها نزدیک نشوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.