قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
همه دستگاه های اجرایی ایلام برای حفظ جنگل ها و مراتع بسیج شوند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اغلب مشکلات مردم ایلام در مورد مسائل معیشتی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اغلب مشکلات مردم ایلام در مورد مسائل معیشتی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام ظهر امروز سه شنبه برای دومین بار متوالی ظرف ماه جاری از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲:۳۰ دقیقه در سامانه سامد حاضر شد و به خواسته‌ها و مطالبات مردمی پاسخ داد.

استاندار ایلام در حاشیه این برنامه مردمی با تاکید بر حفظ ارتباط مستمر مسئولان با مردم برای پیگیری مسائل و مشکلات آنان در این شرایط سخت، گفت: ارتباط با مردم در هر شرایطی مهمترین اولویت هر مسئولی است و در این شرایط که بحث بیماری کرونا هست ارتباط مردم با مسئولان از طریق سامانه سامد یک فرصت مغتنم است که همه باید از آن استفاده کنند.

وی با اشاره به این موضوع که قبلاً به صورت ماهیانه جهت ارتباط با مردم در سامانه سامد حضور یافته است، اضافه کرد: درگذشته هر هفته یک مدیر در سامانه سامد حضور می‌یافت و پاسخگوی سئوالات مردم می‌شد اما امروز به خاطر بحث کرونا هر روز دو نفر از مدیران استانی و البته خود من هم به صورت مستمر و هر ماه دوبار در این سامانه حضور می‌یابیم و ضمن ارتباط با مردم پاسخگوی مسائل و مشکلات آنان هستیم.

سلیمانی دشتکی با تاکید بر این مهم که مدیران هر وعده‌ای که در سامانه سامد می‌دهند باید اجرایی کنند، تاکید کرد: اگر موردی مدیری وعده داده باشد و بر طبق زمان اعلامی حل نشده باشد با آن مدیر برخورد می‌شود.

وی در ادامه به یکی از مشکلات مطرح در این ارتباط مردمی اشاره کرد و گفت: در یکی از تماس‌ها در ارتباط با مشکل زمین برای ساخت مسکن معلولان بحث شد که مقرر شد ظرف یک هفته آینده زمین برای ساخت مسکن افراد واجد شرایط توسط بهزیستی و راه و شهرسازی تهیه شود.

استاندار ایلام اغلب مشکلات مردم را در تماس‌های تلفنی را مسائل معیشتی، تامین مسکن معلولان، جهیزیه و اشتغال مسائل عمرانی و … عنوان کرد و گفت: برای رفع مشکلات مردم بلافاصله با مسئولان مربوطه تماس گرفته شد و درخواست‌های مردمی با آنان مطرح و دستورات لازم نیز برای رفع موانع صورت پذیرفت.

وی ادامه داد: به لحاظ درخواست‌های زیاد مردمی در حوزه مسکن و شهرسازی از مدیرکل محترم راه و شهرسازی دعوت شد همزمان در سامانه حضور پیدا کند تا ضمن بررسی موارد درخواستی برای رفع مشکل اقدام لازم انجام شود.

وی در پایان تاکید کرد: مدیران نباید در این شرایط ارتباط خود را با مردم قطع کنند و در این رابطه می‌بایست با هماهنگی با دفتر بازرسی در سامانه سامد حضور یابند و پاسخگوی مسائل و مشکلات مردم باشند.

گفتنی است که در این ارتباط مردمی که با استقبال بالای مردم مواجه شد استاندار ایلام موفق شد با تعدادی از شهروندان ارتباط برقرار کند و پاسخگوی مسائل و مشکلات آنان باشد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاغلب مشکلات مردم ایلام در مورد مسائل معیشتی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.