قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اعمال قانون پلیس کهگیلویه و بویراحمد برای بیش از ۲۵ هزار راننده متخلف

اعمال قانون پلیس کهگیلویه و بویراحمد برای بیش از ۲۵ هزار راننده متخلف – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اعمال قانون پلیس کهگیلویه و بویراحمد برای بیش از ۲۵ هزار راننده متخلف

به گزارش اقطاع نیوز از یاسوج، سردار کیقباد مصطفایی در خصوص محدودیت‌های ترافیکی پلیس برای مقابله با ویروس منحوس کرونا گفت: در طول ۵۳ روز اعمال محدودیت‌های ترافیکی پلیس اقدامات مضاعفی انجام داد و در این مدت ۳۲ هزار و ۹۸۸ مورد تذکر لسانی به رانندگانی که ورودشان به استان مغایر بود داده شد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در همین مدت که وضعیت استان قرمز و نارنجی بود ۶ هزار و ۸۶۶ دستگاه خودرو از محورهای استان برگشت داده شدند.

وی تصریح کرد: ۲۴ هزار و ۵۹۲ فقره جریمه ۲۰۰ هزار تومانی، ۴۶۶ فقره جریمه ۵۰۰ هزار تومانی و ۱۵۲ فقره جریمه برای متخلفین محدودیت‌های ترافیکی بیماری کرونا اعمال شد.

این مسئول با بیان اینکه این اعمال قانون‌ها برخلاف میل باطنی نیروهای پلیس بود گفت: البته جان افراد و سلامت جامعه مهمتر از آن است که کسی بخواد به واسطه اعمال قانون از پلیس نگران شود می‌بینم به خاطر انجام وظایف شهرستان‌های استان از حالت قرمز و نارنجی به زرد و آبی تبدیل شده‌اند.

مصطفایی بیان کرد: در کنار محدودیت‌های ترافیکی کنترل صنوف توسط پلیس انجام شد که ۵ هزار و ۶۲۷ مورد بازدید از صنوف صورت گرفت و یک هزار و ۴۵۶ مورد هم تذکر داده شد و ۳۵۱واحد پلمب شدند

فرمانده انتظامی کهگیلویه و  بویراحمد عنوان کرد: یکی از مشکلات که پلیس با آن مواجه بود مراسمات شادی و عزا بود که ۱۷ مراسم تعطیل شدند، ۲۱ نفر که هیچ توجهی به قانون نداشتند دستگیر و ۸ دستگاه خودرو هم توقیف شد.

انتهایی پیام/ ۸۲۰۲۴
آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاعمال قانون پلیس کهگیلویه و بویراحمد برای بیش از ۲۵ هزار راننده متخلفنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.