قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اعمال شدید محدودیت‌های ترافیکی کرونا از فردا در خراسان جنوبی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اعمال شدید محدودیت‌های ترافیکی کرونا از فردا در خراسان جنوبی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اعمال شدید محدودیت‌های ترافیکی کرونا از فردا در خراسان جنوبی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز و به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ علیرضا عباسی ادامه داد: با هماهنگی مبادی ذیربط تمامی دوربین‌های درون و برون شهری برای اجرای این طرح بروز رسانی و آماده شده و می‌توان گفت تفاوت شاخص اجرای این طرح در خراسان جنوبی نسبت به محدودیت‌های قبلی، استفاده حداکثری از ظرفیت دوربین‌ها برای کنترل ترددهاست.

وی با اشاره به ممنوعیت تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح در سطح معابر شهری هم ادامه داد: هم استانی‌های عزیز طوری برنامه‌ریزی نمایند که کارهای ضروری خود از جمله تهیه مایحتاج را قبل از ساعت ۲۱ انجام دهند چرا که تردد وسایل نقلیه بعد از ساعت اعلامی شامل جریمه خواهد شد.

سرهنگ عباسی با بیان اینکه پلیس صرفاً به دنبال اعمال قانون رانندگان در این طرح نیست افزود: علیرغم میل باطنی آن تعداد محدود از رانندگانی که در این محدودیت‌ها تخلف نمایند توسط عوامل پلیس و همچنین از طریق دوربین‌های شهری و جاده‌ای جریمه خواهند شد.

وی ادامه داد: تمامی تفرجگاه‌ها نیز در این دوره شامل محدودیت ترافیکی می‌شوند و تردد به این مکان‌ها ممنوع و شامل جریمه خواهد بود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از همکاری ارزشمند مردم فرهیخته استان در دوره‌های گذشته اعمال محدودیت‌های ترافیکی کرونا قدردانی و ادامه داد: تمامی این اقدامات و محدودیت‌ها برای حفظ سلامتی شهروندان و قطع زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا است لذا انتظار می‌رود در محدودیت‌های جدید نیز شاهد همکاری مردم عزیز استان باشیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاعمال شدید محدودیت‌های ترافیکی کرونا از فردا در خراسان جنوبی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.