قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اعلام فراخوان ثبت‌نام طرح «تابستانه کتاب» در کردستان

اعلام فراخوان ثبت‌نام طرح «تابستانه کتاب» در کردستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اعلام فراخوان ثبت‌نام طرح «تابستانه کتاب» در کردستان

عبیدالله رستمی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان در گفت‌وگو با اقطاع نیوز از کردستان، اظهار کرد: در راستای تحقق بخشی از برنامه‌های معاونت امور فرهنگی در حمایت از ناشران و کتابفروشان کشور، طرح «تابستانه کتاب ۹۹» از سوی مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شود.

وی افزود: کتابفروشان سراسر استان کردستان می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی به آدرس http://tarh.ketab.ir نسبت به ثبت‌نام در طرح تابستانه کتاب ۹۹ اقدام کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان بیان کرد: طرح «تابستانه کتاب» از روز شنبه مورخ ۱۸ مردادماه سال‌جاری آغاز و تا ۳۰ مردادماه همزمان با سراسر کشور در استان کردستان ادامه خواهد داشت.

وی به شرایط عمومی این طرح فرهنگی که به منظور ارتقای سطح فرهنگ کتاب و کتابخوانی و افزایش سرانه مطالعه برگزار می‌شود، اشاره و عنوان کرد: میزان یارانه خرید برای کتاب‌ها در این طرح ۲۰ درصد بوده و علاقمندان به مدت ۱۲ روز فرصت دارند تا از مزایای آن بهر‌ه‌مند شوند.

رستمی اعلام کرد: حداکثر یارانه اختصاصی هر کتابفروشی و میزان و درصد مشارکت کتابفروشی‌ها در تخصیص یارانه بر اساس اعتبار کلی طرح، تعیین و قبل از شروع طرح اعلام خواهد شد.

وی سقف مجاز خرید برای هر خریدار را حداکثر یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال ذکر و بیان کرد: سقف یارانه خرید برای هر خریدار ۳۰۰ هزار ریال است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان به کتاب‌های مشمول این طرح اشاره کرد و یادآور شد: کتاب‌های عمومی، دانشگاهی و کودک و نوجوان مشمول طرح می‌شوند اما کتاب‌های آموزشی، کمک آموزشی، افست، فاقد شماره شابک، دارای شابک غلط و کتاب‌هایی که در بانک اطلاعاتی خانه کتاب و ادبیات ایران ثبت نشده‌اند مشمول طرح نمی‌شوند.

انتهای پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاعلام فراخوان ثبت‌نام طرح «تابستانه کتاب» در کردستاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.