قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

اعلام برنامه‌های تبلیغات اسلامی زنجان در ماه رمضان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اعلام برنامه‌های تبلیغات اسلامی زنجان در ماه رمضان

اعلام برنامه‌های تبلیغات اسلامی زنجان در ماه رمضانحجت‌الاسلام سعید احمدی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان در گفت‌وگو با اقطاع نیوز از زنجان در مورد برنامه‌های ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در قالب طرح پویش ملی «فصل بندگی» تفاهم‌نامه چهارجانبه‌ای بین سازمان امور اجتماعی وزارت کشور، سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، سازمان دارالقرآن کریم و سازمان تبلیغات اسلامی منعقد شده است و مقرر شده بر اساس این تفاهم‌نامه برنامه‌ها در استان‌ها اجرا شود.

وی با اشاره به تشکیل ۱۴ کارگروه ویژه برای اجرای طرح فصل بندگی ابراز کرد: کارگروه‌های آموزش، کودک و نوجوان، مسجد، بانوان، قرآنی، مبلغان، هیئت‌ها، تبلیغ نوین، ارتباطات، محتوا، رسانه، کتاب و تبلیغات محیطی در این قالب شکل گرفته و رویکردها به سمتی است که بتوانیم شاهد شکل‌گیری پویش‌های مردمی باشیم.

این مسئول بیان کرد: در کارگروه مسجد، برنامه محله همدل در حوزه مسائل معنوی و همین‌طور تقویت مواسات و کمک‌های مومنانه در نظر گرفته شده است و در کارگروه تبلیغ نیز در مناطق زرد از لحاظ شیوع کرونا اعزام مبلغ خواهیم داشت و در مناطق نارنجی و قرمز تبلیغ در فضای مجازی انجام می‌شود. کارگروه هیئت نیز استفاده از ظرفیت مداحان در شبکه‌های استانی برای مناجات‌خوانی، توسل و مولودی‌خوانی در ولادت امام حسن(ع)، شب شعر مجازی، پویش کتابخوانی، تولید بسته‌های چندرسانه‌ای مناجات‌خوانی و پویش‌های کمک مومنانه و مواسات در دستور کار قرار داده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان برنامه «نور امید» را برنامه محوری کارگروه قرآن برشمرد و گفت: پویش همگانی حفظ، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، حفظ یک جزء از قرآن با توجه به شرایط ویژه کرونایی و حضور مردم در خانه، همکاری با صدا و سیما و استفاده از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های مجازی برای انتشار محتوای قرآنی را پیگیری خواهیم کرد.

وی ادامه داد: راه‌اندازی بخش ویژه سخنرانی و بخش ویژه دعا و مناجات در سامانه تکیه، تولید و انتشار مجموعه تفسیر قرآن روزانه، شرح ادعیه ماه رمضان و شرح دعای روزانه ماه مبارک رمضان و تولید ویدئو و پادکست از برنامه‌های کارگروه تبلیغ نوین است و در کارگروه رسانه تولیدات تلویزیونی، موشن‌گرافی موضوعی و منبرهای کوتاه موضوعی با همکاری صدا و سیما و تبلیغات محیطی و شهری با همکاری شهرداری اجرا خواهد شد.

احمدی با اشاره به اینکه در کارگروه کتاب فعالیت‌هایی مثل فروش کتاب‌های ویژه برای ماه مبارک رمضان پیش‌بینی شده است، ابراز کرد: در کارگروه بانوان نیز پویش «با من سخن بگو» طراحی شده است. همچنین کارگروه کودک و نوجوان جشن «اولین مهمانی» برای روزه‌اولی‌ها، «برایم ازقرآن بگو» و پویش «مهمان امام حسنیم» تدارک دیده است.

وی تصریح کرد: با توجه به قرارگیری زنجان در وضعیت قرمز کرونایی عمده برنامه‌ها با محوریت فضای مجازی و با تکیه بر خانواده‌ها اجرا می‌شود و کمک به مستمندان یکی از رویکردهای اصلی طرح‌ها است. همچنین در مناطق زرد می‌توانیم با رعایت شیوه‌های بهداشتی افطاری‌های ساده را برگزار کنیم.

انتهای پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاعلام برنامه‌های تبلیغات اسلامی زنجان در ماه رمضاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.