یکشنبه , 28 نوامبر 2021
قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

اعلام آمادگی ۱۰۰ موکب برای مراسم اربعین در فارس – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اعلام آمادگی ۱۰۰ موکب برای مراسم اربعین در فارس – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

رضا محمدیان در گفتگو با اقطاع نیوز، بیان کرد: فعالیت موکب داران در سطح شهرها و استان فارس بر اساس قوانین و مقرراتی است که توسط ستاد ملی مقابله با کرونا مشخص شده است و هیچیک از موکب داران این اجازه را ندارند که این مقررات را اجرایی نکنند.

وی اضافه کرد: در سطح شهر شیراز نزدیک به ١٠٠ موکب اعلام آمادگی کرده‌اند که اگر میزان موکب‌های سطح استان را نیز به این میزان اضافه کنیم میزان قابل توجهی موکب برگزار کننده مراسم‌های اربعین خواهند بود.

او افزود: نزدیک به ٢۶ موکب نیز از استان فارس به عراق اعزام خواهند شد تا این ٨٠٠ نفر در قالب ٢۶ موکب نسبت به ارائه خدمات به زوار حسینی اقدام کنند.

محمدیان تاکید کرد: قوانین و مقررات برپایی موکب بر اساس دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا در اختیار موکب داران سطح استان قرار گرفته و این افراد اگر بخواهند نسبت به توزیع مواد خوراکی اقدام کنند باید با توجه به شیوه نامه‌ای که مشخص شده است این اقدام را انجام دهند.

رئیس شورای هیأت‌های مذهبی استان فارس در ادامه تاکید کرد: موکب داران اگر بخواهند نسبت به توزیع چای و مواد نوشیدنی نیز اقدام کنند باید در ظروف یکبار مصرف بوده و از صرف نوشیدنی در محل موکب اجتناب کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاعلام آمادگی ۱۰۰ موکب برای مراسم اربعین در فارس – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.