قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

اعطای ۱۰۰۰ مدرک به فراگیران قرآنی کرمانشاهی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اعطای ۱۰۰۰ مدرک به فراگیران قرآنی کرمانشاهی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

محمد حسین الماسوندی صبح امروز در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: برگزاری دوره‌های آموزش حفظ، روانخوانی، روخوانی و قرائت توسط مؤسسات قرآنی و اعطای مدرک به بیش از یک هزار فراگیر قرآنی از جمله اقدامات سال گذشته واحد قرآنی تبلیغات اسلامی شهر کرمانشاه بوده است.

وی افزود: هم اکنون ۴۵ مؤسسه قرآنی فعال با ۱۳۵ معلم در حال فعالیت در کرمانشاه هستند که در سال گذشته مجوز فعالیت برای پنج مؤسسه قرآنی جدید با توجه به شرایط افراد صادر شده است.

مسئول واحد قرآنی تبلیغات اسلامی شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: برگزاری اردوی جهادی قرآنی به مناطق محروم، برگزاری جلسات هیئت اندیشه ورز قرآنی، برگزاری دوره‌های تخصصی آموزش قرآن کریم و دوره‌های مختلف قرآنی در مساجد محلات حاشیه نشین از جمله برنامه‌های شاخص سال گذشته قرآنی در کرمانشاه بوده است.

الماسوندی بیان کرد: با شیوع کرونا و اعمال محدودیت‌ها در شرایط قرمز برنامه‌ها و کلاس‌های آموزشی قرآن کریم به صورت مجازی انجام گرفت اما در سایر وضعیت‌های قرآنی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی به صورت حضوری برگزار شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاعطای ۱۰۰۰ مدرک به فراگیران قرآنی کرمانشاهی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.