قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اعضای شورای شهر همدان از جاده ایجاد شده در گنج‌نامه بازدید کنند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اعضای شورای شهر همدان از جاده ایجاد شده در گنج‌نامه بازدید کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، رضوان سلماسی ظهر یکشنبه در صحن شورای شهر همدان با اشاره به ایجاد جاده در کوهستان الوند اظهار کرد: متولیان اعلام کرده‌اند که فقط مقداری خاک در الوند جا به جا شده و یا یک مسیری بوده که در گذشته عشایر از آن استفاده می‌کرده‌اند و اتفاق خاصی رخ نداده که بنده از اعضای شورای شهر درخواست دارم از مسیر گنج‌نامه تا میدان میشان را از نزدیک ببینند.

وی افزود: بیشتر بازدیدها از ورودی مسیر بوده اما باید یک بازدید میدانی تا میشان توسط اعضای شورای شهر انجام شود.

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای شهر همدان نیز در این رابطه با بیان کسی موافق تخریب طبیعت نیست و همه دوستدار طبیعت کوهستانی همدان هستیم، گفت: متأسفانه شرایطی به وجود آمده و بزرگنمایی‌هایی در این رابطه صورت گرفته و صرف اینکه یک سرمایه‌گذار که سال‌ها آنجا کار کرده را بکوبیم درست نیست.

ابراهیم مولوی بابیان اینکه نباید با حرف‌هایی سرمایه‌گذاران را از همدان فراری بدهیم، گفت: روزهایی که ۲۰۰ شهروند همدانی در تله کابین گرفتار شده بودند و نیروهای امدادی با قاطر شهروندان را پایین آوردند را فراموش نکنین بنابراین این جاده امدادی بوده و با استنادهای قانونی این کار صورت گرفته است.

وی با بیان در حال حاضر هم اتفاق خاصی در آنجا نیفتاده است، بیان کرد: ما خودمان حامی طبیعت هستیم اما در کنار همه این‌ها تأسیسات گردشگری ایجاد شده در گنجنامه آبروی شهر همدان است و اگر مشکلاتی با سرمایه گذاران داریم نباید این موارد را بزرگ کنیم.

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای شهر همدان عنوان کرد: همچنین در رابطه با کاشت درخت بالاخره یکی از راه‌های عدم فرسایش خاک پوشش گیاهی است و درخت کاری صورت گرفته است.

مولوی در صحبت‌های خود با اشاره به صحبت‌های استاندار همدان در ارتباط با مدیریت شهری و شورای شهر همدان گفت: حرف‌های ضد و نقیصی در این باره منعکس شده و از طرفی استاندار ابراز نارضایتی کرده و از طرفی روابط عمومی استاندار مطالب منتشر شده از قول استاندار را تکذیب کرده و بالاخره ما متوجه نشدیم کدام یک از این حرف‌ها صحت دارد.

اعضای شورای شهر همدان از جاده ایجاد شده در گنج‌نامه بازدید کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۷:۲۶:۳۳

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.