قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اعزام تیم کمکی پزشکان هلال احمر به کردستان

اعزام تیم کمکی پزشکان هلال احمر به کردستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اعزام تیم کمکی پزشکان هلال احمر به کردستان

به گزارش اقطاع نیوز از سنندج، پیام جلالی در تیم اعزامی مدافعان سلامت به استان در سنندج، با قدردانی از حضور پزشکان و پرستاران داوطلب هلال احمر استان اظهار کرد: پیرو درخواست دانشگاه استان مبنی بر حضور داوطلبان هلال احمر جهت کمک به کادر درمان و مدافعان سلامت طی هماهنگی با معاونت درمان و توانبخشی هلال احمر کشور سریعا دو تیم درمانی به کردستان اعزام شدند.

وی افزود: این تیم اعزامی به استان شامل یک نفر پزشک متخصص بیماری های عفونی، یک پزشک متخصص قلب و عروق، چهار پزشک عمومی و ۶ پرستار از استان های اصفهان و تهران هستند.

اجرای طرح مدافعان سلامت هلال احمر کردستان

 به گفته وی، طرح مدافعان سلامت برای اولین بار در کشور با همت هلال احمر استان اجرا شده امید است تا عبور از شرایط اضطراری ادامه داشته است.

وی با اشاره به شیوع بیماری کرونا و وضعیت استان اظهارکرد: در راستای کمک به دانشگاه علوم پزشکی کردستان و فراخوان هلال احمر  تاکنون ۲ تیم درمانی به استان اعزام شدند و هم اکنون یک تیم هفت نفره به استان آمده اند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان هم در این جلسه ضمن تقدیر از تیم اعزامی پزشکان( استان های تهران و اصفهان) به استان، گفت: امروز کادر درمانی استان خسته و فرسوده است و نیازمند کمک است.

فرزین رضاعی کمک و همراهی تیم اعزامی به کادر درمانی استان را بسیار ارزشمند توصیف کرد و از خودگذشتگی و غیرت پزشکان و پرستاران را قابل تحسین دانست.

وی اظهارکرد: کمک و همراهی این تیم در استان نفس دوباره ای به کادر درمانی استان می بخشد و این خدمات نوعدوستانه در پیشگاه الهی از اجر عظیمی برخوردار است.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۸۵
آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاعزام تیم کمکی پزشکان هلال احمر به کردستاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.