قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اعزام تیم‌های سلامت به مدارس همدان/ رعایت بهداشت بررسی می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اعزام تیم‌های سلامت به مدارس همدان/ رعایت بهداشت بررسی می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اعزام تیم‌های سلامت به مدارس همدان/ رعایت بهداشت بررسی می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

محمد خیراندیش در گفتگو با اقطاع نیوز با بیان اینکه بسیاری از والدین ممکن است نسبت به وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مدارس نگران باشند، عنوان کرد: تیم‌های سلامت به تمام مدارس همدان در مناطق شهری و روستایی اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه این تیم‌ها در مناطق شهری متشکل از ناظرین سلامت و کارشناسان بهداشت محیط است، افزود: تیم‌های سلامت در روستاها نیز متشکل از بهورزان و ناظرین سلامت روستایی است که یک نماینده از آموزش و پرورش نیز همراه این تیم‌ها خواهد بود.

وی عنوان کرد: تمام الزامات بهداشتی در دوران شیوع ویروس کرونا بر اساس لیستی که از سوی وزارتخانه در اختیار قرار گرفته، توسط این تیم‌های سلامت در مدارس همدان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان همدان با بیان اینکه در صورت مشاهده هرگونه مشکلی در مدارس، روند اصلاح آن پیش گرفته خواهد شد، افزود: موارد به صورت روزانه از سطح مدارس شهری و روستایی جمع آوری و به مسئولین مربوطه استانی و وزارت خانه منعکس خواهد شد تا بر اساس مشکلات موجود تصمیم گیری شود و در صورت نیاز، اصلاحاتی یا مداخلاتی را در پیش گرفت.

وی در پاسخ به اینکه در این روند امکان تعطیل شدن مدرسه‌ای در صورت عدم رعایت نکات و الزامات بهداشتی وجود دارد یا خیر؛ عنوان کرد: احتمال این موضوع وجود دارد و ابزار برخورد با مدارسی که نسبت به رعایت نکات بهداشتی و پروتکل‌های مربوطه بی توجه باشند را در اختیار داریم اما تاکنون مدرسه‌ای در همدان وجود نداشته که اقدامات لازم در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در پیش نگرفته باشد.

خیراندیش در این خصوص تاکید کرد: با اعزام تیم‌های سلامت به مدارس شهرستان همدان، اگر نقاط ضعفی در مدارس وجود داشته باشد، شناسایی خواهد شد و در راستای رفع آنها اقدام خواهد شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاعزام تیم‌های سلامت به مدارس همدان/ رعایت بهداشت بررسی می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.