قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

اعتبارات لازم برای سرعت بخشی به تکمیل سد خائیز اختصاص می‌یابد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اعتبارات لازم برای سرعت بخشی به تکمیل سد خائیز اختصاص می‌یابد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، عبدالکریم گراوند صبح یکشنبه در بازدید از روند اجرای سد خائیز در شهرستان تنگستان اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌های حوزه آب در استان بوشهر تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته و طرح‌های مهمی در دست اجرا است.

وی از تلاش ویژه برای تکمیل طرح‌های حوزه آب در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: طی سال‌های اخیر آب به عنوان اولویت اصلی استان در حوزه عمرانی مد نظر بوده و تلاش جدی برای تکمیل پروژه‌های این بخش داریم.

استاندار بوشهر از تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای تسریع در تکمیل سد خائیز خبر داد و بیان کرد: اعتبارات مورد نیاز برای این طرح تأمین می‌شود تا شاهد تسریع در تکمیل سد خائیز توسط کارفرما و عوامل اجرایی باشیم.

تکمیل خاکریزی تا ۲ ماه آینده

مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر نیز اظهار داشت: سد خائیز نقش مهمی در تأمین آب مورد نیاز برای شبکه آبیاری اهرم خواهد داشت و هزار و ۲۰۰ هکتار از نخیلات این منطقه را آبیاری می‌کند.

علی محمدی به روند اجرای این پروژه اشاره کرد و افزود: تاکنون بیش از ۸۳۰ هزار متر مکعب از مجموع حجم خاکریزی بدنه سد اجرا شده و بقیه خاکریزی نیز در دو ماه آینده اجرا می‌شود تا کار ساخت بدنه سد به پایان برسد.

وی با اشاره به اینکه ساخت این سد از خردادماه سال ۱۳۹۷ آغاز شده است، اضافه کرد: سد خائیز از نوع خاکی با هسته رسی و با ارتفاع ۳۶ متر و حجم مخزن ۱۶ میلیون متر مکعب است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاعتبارات لازم برای سرعت بخشی به تکمیل سد خائیز اختصاص می‌یابد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.