قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اطری: فقط با 2 جلسه تمرین در مسابقات انتخابی شرکت کردم/ خوشحالم بدون حرف و حدیث ملی‌پوش می‌شویم

اطری: فقط با ۲ جلسه تمرین در مسابقات انتخابی شرکت کردم/ خوشحالم بدون حرف و حدیث ملی‌پوش می‌شویم- اخبار کشتی و وزنه برداری – اخبار ورزشی اقطاع نیوز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اطری: فقط با ۲ جلسه تمرین در مسابقات انتخابی شرکت کردم/ خوشحالم بدون حرف و حدیث ملی‌پوش می‌شویم- اخبار کشتی و وزنه برداری – اخبار ورزشی اقطاع نیوز

رضا اطری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اقطاع نیوز در مورد حضورش در مسابقات انتخابی تیم ملی آزاد اظهار داشت: من مدتی از تمرین دور بودم. در واقع آخرین مسابقه‌ای که در آن کشتی گرفتم، مسابقات باشگاه‌های جهان در سال گذشته بود. در دور رفت لیگ هم کشتی نگرفتم، چون پایم را عمل کرده بودم. جایی هم این موضوع را اعلام نکردم، چون نمی‌خواستم رقابتی را از دست بدهم. من مینیسک پایم را جراحی کردم و پیش از مسابقات انتخابی فقط دو جلسه توانستم تمرین کشتی انجام دهم.

ملی‌پوش کشتی کشورمان با تأکید بر اینکه مینیسک زانوی مصدومش پارگی کامل نداشت، ادامه داد: مینیسکم ۱۵ درصد پارگی داشت و لیزری جراحی کردم. دکتر گفت بعد از ۱۵ روز می‌توانم تمرین را شروع کنم. در اردوی اول هم شرکت کردم، اما زمانی که گفتند مسابقه انتخابی داریم هنوز پنج جلسه از فیزیوتراپی من مانده بود.

 

وی با اشاره به کشتی‌هایش در روز ۱۵ آبان تصریح کرد: یک ماه فقط به خاطر جراحی خوردم و خوابیدم و شرایط خوبی برای کشتی گرفتن نداشتم. کشتی اول را با رحمان عموزاد گرفتم و بعد از آن وضعیتم بهتر شد. علیرضا سرلک هم حریف خوب و باتجربه‌ای بود. به هر شکل توانستم کشتی‌ها را با موفقیت پشت سر بگذارم و خودم را اثبات کنم.

این کشتی‌گیر مازندرانی که سهمیه وزن ۵۷ کیلوگرم المپیک را گرفته است، برگزاری انتخابی را اتفاق خیلی خوبی دانست و گفت: من اگر یک سالی انتخابی برگزار نمی‌شد، خودم ناراحت بودم و ته دلم می‌گفتم نکند این بچه‌هایی که تا روز آخر در اردو ماندند، حق‌شان ضایع شود.

وی افزود: همیشه خودم را جای آنها می گذاشتم و ناراحت می‌شدم. حالا بهتر شد که انتخابی برگزار شد و حقی هیچ حریفی ضایع نمی‌شود و بدون حرف و حدیث به مسابقات جهانی می‌رویم. هر کسی جای من بود راه هم نمی‌رفت، اما خودم را به انتخابی رساندم و حالا بعد از انتخابی با خیال راحت که حقی از کسی تضییع نشده است، تمرین می‌کنم.

انتهای پیام/آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاطری: فقط با ۲ جلسه تمرین در مسابقات انتخابی شرکت کردم/ خوشحالم بدون حرف و حدیث ملی‌پوش می‌شویم- اخبار کشتی و وزنه برداری – اخبار ورزشی اقطاع نیوزنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.