قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
انجام ۳ هزار بازرسی از واحدهای صنفی دهلران - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اصناف متخلف طی هفته گذشته سه میلیارد ریال جریمه شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اصناف متخلف طی هفته گذشته سه میلیارد ریال جریمه شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان، محمد دره وزمی اظهار داشت: از ۳۱ خرداد ماه تا ششم تیر ماه سال جاری در مجموع یک هزار و ۹۵۷ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.

وی با بیان کشف ۱۳۲ مورد تخلف در این بازرسی‌ها، افزود: در این رابطه ۱۰۶ فقره پرونده برای واحدهای متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان ادامه داد: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت بود که در این پرونده‌ها در مجموع سه میلیارد و ۹۸ میلیون و ۶۰۸ هزار و ۸۵۳ ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

دره وزمی یادآور شد: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان ۱۱۹ مورد گزارش مردمی دریافت و در رسیدگی به آنها ۱۱ مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی بیان کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی و عدم درج قیمت، مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ اطلاع داده و یا با مراجعه به ادارات تابعه در شهرستان‌ها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت موارد تخلف را گزارش کنند.اصناف متخلف طی هفته گذشته سه میلیارد ریال جریمه شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.