خانه | سایر استان ها | قزوین | اصحاب رسانه استان قزوین به مناسبت روز قدس بیانیه صادر کردند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
نسل انقلابی امروز تا تحقق آرمان قدس شریف از پای نمی نشیند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اصحاب رسانه استان قزوین به مناسبت روز قدس بیانیه صادر کردند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز در این بیانیه آمده است:

سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَی بِعَبْدِهِ لَیْلًا مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَی الْمَسْجِدِ الأَقْصَی. الاسراء/۱

روز قدس روز همبستگی با ملت مظلوم فلسطین و روز منکوب کردن تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی است؛ این یادگار بزرگ امام راحل (ره) نور امید را در دل‌های مستضعفان روشن می‌کند و لرزه بر اندام مستکبران می‌اندازد. دامان ناپاک آمریکا و اسرائیل غاصب به خون حاج قاسم سلیمانی و یارانش آغشته شده و خباثت بعضی سران وابسته کشورهای عربی در علنی کردن ارتباط با رژیم صهیونیستی و نیز توطئه شوم معامله قرن تفاوت‌های روز قدس امسال با سال‌های گذشته را پر رنگ تر کرده است.

این جنایت‌هایی است که ننگ آن دامان همه کسانی را که با آن همکاری و از آن حمایت می‌کنند را می‌گیرد و عواقبی بس رعب‌انگیز برای جبهه باطل در بطن خود دارد و آتش خشم فلسطینیان و همه مسلمانان جهان را بیش از پیش شعله‌ور خواهد کرد.

تمامی حوادث و اتفاقات منطقه بر این گزینه تأکید دارند که فلسطین کماکان مسئله اصلی دنیای اسلام است و بر اساس همین واقعیت است که رهبر فرزانه انقلاب ایران حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) همچنان رژیم صهیونیستی را مشکل اصلی دانسته و مسلمانان را از هرگونه انحراف از این دشمن و مشغول شدن به خود برحذر می‌دارند.

در سالی که ویروس منحوس کرونا اجازه برگزاری تجمعات از جمله برگزاری راهپیمایی روز قدس را در عالَم سلب کرده، ما اصحاب رسانه استان قزوین ضمن درود به روح پُر فتوح بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای جبهه مقاومت به ویژه شهید قدس، حاج قاسم سلیمانی و تجدید پیمان با رهبر حکیم و فرزانه‌مان حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، تأکید می‌کنیم مبارزه با رژیم اشغالگر تا آزادی قدس شریف، آرمان انقلاب اسلامی مردم ایران است و به زودی ایران اسلامی با کمک سایر ملت‌های مسلمان رؤیای صادقه سردار شهیدمان را عملی کرده و در مسجد الاقصی نماز شکر بجا خواهد آورد.

در ادامه این بیانیه آمده است: اصحاب رسانه استان قزوین، ضمن هشدار به رژیم صهیونیستی از ملت‌های مسلمان بویژه ملت مسلمان ایران می‌خواهیم پر قدرت تر از گذشته با مدد جستن از ذات حضرت باری تعالی و استفاده از طرق مختلف بخصوص ابزار رسانه و فضای مجازی با زنده نگه داشتن آرمان قدس، حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام دارند و بدانند این وعده خداوند که «باطل ماندنی نیست»، قطعی است و این غده سرطانی همچون ویروس منحوس کرونا عمر کوتاهی داشته و نفس‌های آخر خود را می‌کشد.

این بیانیه توسط سازمان بسیج رسانه استان قزوین، خانه مطبوعات، انجمن صنفی کارگری روزنامه نگاران و انجمن روزنامه نگاران مسلمان استان قزوین صادر شده است.

اصحاب رسانه استان قزوین به مناسبت روز قدس بیانیه صادر کردند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۲ ۱۰:۴۲:۱۸

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.