قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

اشتغال زندانیان سبب از ورود آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اشتغال زندانیان سبب از ورود آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مجید کاویانی شامگاه چهارشنبه در نشستی که با عنوان «تفاهم نامه همکاری در خصوص اشتغال زندانیان و معتادان متجاهر» با حضور لیلا واثقی فرماندار قدس، رئیس اداره صنعت و معدن، نماینده ناجا, معاونان و بخشدار و جمعی از مسئولین در سالن جلسات فرمانداری برگزار شده بود، طی سخنانی اظهار داشت: تاکنون روند انتقال زندانیان و معتادان به کارگاه تولیدی سبب مسائل پیش آمده به تأخیر افتاده و در بحث اشتغال نیز اولویت برای ساکنان شهر قدس است.

وی در ادامه اظهار داشت: باید اطمینان به مجموعه تولید کننده بدهیم و افرادی که صلاحیت حضور در این کار را دارند معرفی کنیم و همچنین خانواده‌های این گروه آسیب دیده نیز شناسایی شده تا در دو گروه بانوان و آقایان مشغول به کار شوند، برای معتادین تشکیل پرونده دادیم، تا این کار به سرعت انجام بگیرد.

دادستان قدس بر اهمیت اشتغال زایی زندانیان تاکید کرد و افزود: زندانیان که صلاحیت کار دارند با دستور قضائی ترخیص می‌شوند مشروط به اینکه در این کارگاه مشغول کار شوند، بدین ترتیب از آسیب دیدن خانواده زندانی جلوگیری و به اقتصاد و معیشت خانواده کمک می‌شود.

بر اساس این گزارش، در شهرک صنعتی قدس برای معتادین متجاهر و زندانیان یک باب سوله اجاره و تجهیز شده و سیستم‌های دسترسی آماده است تا مشغول به کار شوند.

این طرح از اول بهمن شروع شده و پیگیری‌های زیادی با مسئولان مربوطه جهت جذب معتادین و زندانیان صورت پذیرفته است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاشتغال زندانیان سبب از ورود آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.