قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
استقلال ارتش مدیون نیروی انسانی متعهد و مجاهد است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

استقلال ارتش مدیون نیروی انسانی متعهد و مجاهد است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


استقلال ارتش مدیون نیروی انسانی متعهد و مجاهد است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، امیر دریادار دوم مهدی شعبان‌زاده صبح پنج‌شنبه در مراسم دانش آموختگی دانش پژوهان مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) در رشت با اشاره به اینکه حضرت زهرا در زندگی کوتاه اما پربرکت خود به عنوان یک الگوی بین المللی محسوب می‌شود، گفت: رابطه حضرت زهرا (س) با جهان پیرامون و در زندگی شخصی به عنوان یک راهبرد زندگی در عصر امروز مورد استفاده است.

وی با بیان اینکه پیروی و دفاع از ولایت مهم‌ترین نکته زندگی حضرت زهرا است، بیان کرد: این بانوی بزرگ در راه دفاع از حریم ولایت جان خود را فدا کرد و به شهادت رسید.

فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم نداجا در رشت با بیان اینکه موارد عبادی، تربیتی، سیاسی و اخلاقی حضرت زهرا (س) سرمشق زنان و مردان مسلمان است، افزود: این بانوی بزرگ اسلام با برخورداری از سجایای اخلاقی به درجه بالایی نزد خداوند رسیده بودند.

وی با اشاره به اینکه خدمت در نظام اسلامی افتخار است، تصریح کرد: دانش آموختگان در مراسم امروز، افتخار سربازی برای نظام جمهوری اسلامی را پیدا کرده‌اند و باید به خود ببالند که در این لباس مقدس به خدمت نیروی راهبردی دریایی راه می‌یابند.

امیر شعبان زاده با بیان اینکه سربازان باید همواره آماده شهادت باشند، اضافه کرد: سربازان باید همواره اهداف خود را مرور کنند تا دچار زندگی روزمره نشوند و بتوانیم به اهداف تعیین شده دست یابیم.

فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم نداجا در رشت، الحاق ناو موشک انداز زره به بدنه نیروی راهبردی را مدیون نیروی انسانی متعهد و مجاهد دانست و عنوان کرد: با استفاده از نیروی انسانی خود توانستیم از وابستگی صرف در این حوزه به یک استقلال کامل در حوزه شناورهای سطحی و زیرسطحی و جنگ‌های الکترونیک برسیم.

وی با بیان اینکه جوانان به عنوان یک نیروی تازه نفس، متعهد، انقلابی و آموزش دیده وارد عرصه شدند، تصریح کرد: حضور جمهوری اسلامی در دریا به عنوان دست بلند نظام، وظیفه سنگینی را متوجه نیروهای جدید می‌کند و باید همواره توجه داشته باشند که آموزش‌های خود را به مهارت و مهارت‌ها را نیز مدام ارتقا دهند.

امیر شعبان زاده با تاکید بر ارتقای ایمان و دانش و شجاعت، ادامه داد: ایمان موجب می‌شود در بزنگاه‌ها کم نیاوریم و در عرصه دریایی حضور قدرتمند و مؤثری داشته باشیم و با توسل به قرآن و ائمه (ع) توان و مهارت خود را ارتقا دهیم و همین بن مایه اعتقادی، ما را از سایر ارتش‌های دنیا متمایز می‌کند.

وی با بیان اینکه نیروهای جدید ارتش باید خود را با تجهیزات، تهدیدات و علوم جدید دریایی به روز کنند، بیان کرد: باید با روزآمد کردن دانش خود از علم روز دنیا عقب نمانید و به مؤلفه‌های تعیین شده توسط مقام معظم رهبری دست یابید.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاستقلال ارتش مدیون نیروی انسانی متعهد و مجاهد است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.