قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
استقبال برخط از دانشجویان جدید دانشگاه آزاد اسلامی دامغان

استقبال برخط از دانشجویان جدید دانشگاه آزاد اسلامی دامغان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


استقبال برخط از دانشجویان جدید دانشگاه آزاد اسلامی دامغان

به گزارش خبرنگار اقطاع نیوز از دامغان، جلسه توجیهی و مراسم استقبال از دانشجویان ورودی جدید دانشگاه آزاد اسلامی دامغان با حضور مسئولان این واحد دانشگاهی به‌شیوه برخط برگزار شد.

۳۰ هزار دانش‌آموخته در واحد دامغان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان در این مراسم با بیان خدمات دانشگاه آزاد اسلامی و تاریخچه ایجاد نخستین مؤسسه آموزش عالی در دامغان اظهار کرد: این واحد دانشگاهی با بیش از ۳۵ سال خدمات آموزشی و پژوهشی با بیش از ۳۰ هزار دانش‌آموخته تلاش کرده در فرهیخته‌پروری خادم مردم ایران، منطقه و شهرستان باشد.

نعمت‌الله نعمتی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان با برخورداری از استادان مجرب، فضای آموزشی و پژوهشی کافی و تجهیزات و امکانات روزآمد با ۶ دانشکده مصوب مستقل یکی از بهترین و مستعدترین مؤسسات آموزش عالی به‌ویژه در دوره تحصیلات تکمیلی است.

وی بنا به توصیه بزرگان خطاب به دانشجویان گفت: با اهداف مشخص از عزم و اراده جدی برخوردار شوید و با برنامه‌ریزی مدوّن، تلاش کنید تا به موفقیت برسید و البته از مسائل معنوی به‌ویژه احترام به والدین، نماز اول وقت، تلاوت قرآن و توسل به اهل‌بیت علیهم‌السلام غافل نشوید.

به گزارش آنا،  در این مراسم که به همت اداره روابط عمومی و مرکز Ict دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان در صفحه اختصاصی این واحد دانشگاهی در نرم‌افزار اینستاگرام به شیوه برخط برگزار شد و مورد استقبال نودانشجویان قرار گرفت، معاونان حوزه‌های عملیاتی به همراه دیگر مسئولان این واحد دانشگاهی به‌منظور آشنایی دانشجویان به تبیین مقررات آموزشی، مالی و اداری، دانشجویی، پژوهشی، صندوق رفاه و ستاد شاهد و ایثارگر پرداختند و پاسخگوی بخشی از پرسش‌های دانشجویان بودند.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاستقبال برخط از دانشجویان جدید دانشگاه آزاد اسلامی دامغاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.