قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
استفاده از نیروهای بومی در دشت ورامین در اولویت باشد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

استفاده از نیروهای بومی در دشت ورامین در اولویت باشد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


استفاده از نیروهای بومی در دشت ورامین در اولویت باشد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حسین نوش آبادی ظهر پنجشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قرچک که با حضور فرماندار، معاونین فرماندار و تمام اعضای این شورا برگزار شد، بیان کرد: در هفته وحدت بیاییم وحدت بین خودمان داشته باشیم، انتقاد و نقد خوب است اما القا بدبینی و تشریح مسائل بدون تحقیق به صلاح جامعه نیست.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم کشور را بسازیم باید آموزش و پرورش را بسازیم، از اینکه در جمع خانواده فرهنگیان حضور پیدا کردم افتخار می‌کنم.

نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا خاطر نشان کرد: مشکلات نظام تعلیم و تربیت باید در کمترین زمان ممکن برطرف شود، دولت باید در این خصوص جهادی تر به میدان بیاید.

نوش آبادی یادآور شد: نظام مجازی برای کوتاه مدت خوب است اما برای بلند مدت دغدغه‌های خودش را به همراه دارد؛ شورای آموزش و پرورش این شهرستان با توجه به ۳ هزار پرسنل و ۵۰ هزار دانش آموز باید در مسائل نظام آموزشی قوی‌تر کار کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: در سال آخر دولت به تأسیس مدارس خیر ساز کمی کوتاهی شده است، من نمیدانم این چه فرمولی است که افراد بومی را داریم اما از جای دیگر نیروی آموزشی وارد منطقه می‌شود، بی توجه‌ای به نیروی بومی ضرر است، این مسئله باید مدیریت بشود.

وی اظهار کرد: سند تحول بنیادی آموزش و پرورش یک سند قوی و جامعی است و مقام معظم رهبری بر روی این سند تاکید داشته‌اند که باید توجه بیشتری به این سند داشته باشیم و از این امر کوتاهی نکنیم.

نوش آبادی افزود: در خصوص تهاجم فرهنگی نباید کوتاهی کنیم، شورای آموزش و پرورش یک شورا عالی منطقه محسوب می‌شود، باید بهترین برنامه ریزی ها در این جلسات مطرح بشود.

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: از هیچ کاری برای فرهنگیان کوتاهی نخواهم کرد و باقوت در کنار شما عزیزان هستم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاستفاده از نیروهای بومی در دشت ورامین در اولویت باشد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.