قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

استان بوشهر فقط یک روستای بالای ۵۰ خانوار بدون راه آسفالته دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


استان بوشهر فقط یک روستای بالای ۵۰ خانوار بدون راه آسفالته دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، عبدالکریم گراوند بعد از ظهر چهارشنبه در نشست با رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور اظهار داشت: در راستای آسفالته شدن راه‌های روستاهای استان بوشهر تلاش‌های بسیار خوبی صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه استان بوشهر فقط یک روستای بالای ۵۰ خانوار بدون راه آسفالته دارد اضافه کرد: در روستاهای بالای ۲۰ خانوار نیز فقط هشت روستا فاقد راه آسفالته هستند.

استاندار بوشهر از تلاش و برنامه‌ریزی برای آسفالت شدن مسیر این ۹ روستا خاطرنشان کرد: تلاش داریم که مسیر همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان بوشهر آسفالته شود.

وی با تاکید بر لزوم تلاش ویژه برای تکمیل پروژه‌های راهسازی در محورهای مختلف استان بوشهر ادامه داد: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در حوزه راه‌های روستایی باید با اولویت دنبال و پیگیری شوند.

گراوند با اشاره به نقش مهم و تأثیرگذار دهیاری‌ها در ساخت و تکمیل محورهای روستایی افزود: همکاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور در اجرا طرح‌های راهسازی اهمیت بالایی دارد.

وی وضعیت محورهای اصلی و شریانی استان بوشهر را مطلوب دانست و گفت: رفع نقاط حادثه خیز و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام از اولویت‌های مهم در حوزه راه‌های استان بوشهر است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاستان بوشهر فقط یک روستای بالای ۵۰ خانوار بدون راه آسفالته دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.