قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
استاندار: مدارس مناطق قرمز کرونا در کرمان مجازی شد

استاندار کرمان: مدیران نهادهای اجرایی باید زمینه‌های وقوع جرم را از بین ببرند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


استاندار کرمان: مدیران نهادهای اجرایی باید زمینه‌های وقوع جرم را از بین ببرند

به گزارش اقطاع نیوز، محمدجواد فدائی روز یکشنبه در آئین صبحگاه عمومی به مناسبت هفته ناجا افزود: مدیران باید به صورت جدی برای از بین بردن زمینه های جرم، تخلف و ناامنی اقدام کنند.

وی ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی از تلاش های این نیرو قدردانی کرد و گفت: گزارش های ارائه شده نشان دهنده تلاش های نیروی انتظامی است و بر این اساس در حال حاضر از امنیت و نظم خوبی به طور نسبی برخوردار هستیم.

استاندار کرمان عنوان کرد: نیروی انتظامی کار بزرگی را بر عهده دارد زیرا تامین نظم و امنیت در جامعه کار بسیار مهم و ارزشمندی است و موجب می شود که مردم بدون دغدغه و در آرامش و آسایش زندگی کنند.

فدائی خاطرنشان کرد: برخی افراد به لحاظ برخورداری از امکانات زیاد می خواهند به هر شکلی که دوست دارند رفتار کنند که اینگونه رفتارها امنیت و انضباط جامعه راخدشه دار می کند و نیروی انتظامی بر مبنای مسوولیت های گسترده خود، در راستای مقابله با اینگونه رفتارها و تحقق نظم و امنیت در جامعه تلاش می کند.

وی با اشاره به این مطلب که نیروی انتظامی، کار دشوار اقتدار همراه با عدالت و مروت را بر عهده دارد، گفت: عدالت و مروت پلیس در آن است که وقتی پلیس با فردی برخورد می کند، بدانند برخورد شخصی نیست و این اقدام در راستای تامین نظم و امنیت جامعه انجام شده است.

استاندار کرمان بر همکاری مردم با نیروی انتظامی تاکید کرد و گفت: یکی از بهترین جلوه های همکاری مردم با نیروی انتظامی، ارائه گزارش های به موقع به نیروی انتظامی است تا از بروز بسیاری از جرایم پیشگیری شود.

فدائی گفت: نیروی انتظامی باید به امکانات به روز مجهز شود و کارهای خوبی نیز در این راستا انجام شدده و باید  کارهای بیشتری انجام شود و امیدواریم به شرایط مطلوب دست یابیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاستاندار کرمان: مدیران نهادهای اجرایی باید زمینه‌های وقوع جرم را از بین ببرندنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.