قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
استاندار: نمی‌گذاریم خدشه‌ای به کشاورزی جنوب کرمان وارد شود

استاندار: نمی‌گذاریم خدشه‌ای به کشاورزی جنوب کرمان وارد شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


استاندار: نمی‌گذاریم خدشه‌ای به کشاورزی جنوب کرمان وارد شود

به گزارش اقطاع نیوز ، سیمین سنجری فعال رسانه‌ای جنوب کرمان در حاشیه بازدید استاندار کرمان از مزارع کشاورزی عنبرآباد با طرح موضوع فیلمی که از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مبنی بر تبعات مسدود شدون رود هلیل در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود به  استاندار کرمان گفت: مردم جنوب کرمان علاقه دارند نظر شما را در مورد آن فیلم بدانند چون همانگونه که در فیلم مشخص است سردار شهید عنوان کردند با بسته شدن سرشاخه‌های هلیل‌رود، تمامی هند کوچک ایران (جیرفت و توابع) از بین خواهد رفت.

زینی‌وند نیز پاسخ داد: اگر بنا باشد برای دشت زیبای جیرفت و جازموریان و هند کوچک ایران، آن اتفاقی که شهید سلیمانی اشاره کردند رخ دهد مسلما همه ما همان حس و حال شهید حاج قاسم را داریم.

وی ادامه داد: همه مردم و حتی خود من شخصا در بحث انتقال آب و محیط زیست باید تابع قانون و نظرات کارشناسی باشیم و من این قول را به مردم جنوب کرمان می‌دهم که اگر بنا باشد خدشه‌ای به کشاورزی و حیات مردم وارد شود، هیچوقت چنین اتفاقی رقم نخواهد خورد.

استاندار کرمان افزود: در مدتی که به استان کرمان آمدم، مطالبات مردم را یک مطالبات جدی دیدم و همه خواسته‌های مردم را جمع‌بندی کردم و حتی کلیپ مربوط به شهید سلیمانی را به شورای امنیت ملی، معاون اول ریاست جمهوری، وزارت نیرو و بیشتر مقامات ارسال کردم.

وی بیان داشت: با دغدغه‌ای که سردار سلیمانی داشتند، من یقین دارم اگر در مطالعات مربوطه، کارشناسان وزارت نیرو و دولت هم به این دغدغه برسند حتما به این موضوع توجه خواهد شد. من هم در این راه کمک خواهم کرد اما باید تابع نظر کارشناسی وزارت نیرو و محیط زیست باشیم.

وی ادامه داد: از انجا که مطالعات این طرح از سال‌های قبل انجام شده است اعتقاد داریم باید مجددا مطالعات در مورد طرح انتقال آب هلیل انجام شود و اگر نتیجه این شود که با طرح انتقال آب به اکوسیستم منطقه خدشه وارد می‌شود حتما باید تصمیم جدیدی گرفته شود.

فیلم گفت و گوی استاندار کرمان و فعال رسانه‌ای جیرفتآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاستاندار: نمی‌گذاریم خدشه‌ای به کشاورزی جنوب کرمان وارد شودنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.