قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

استاندار خوزستان: تکمیل طرح فیبر نوری خوزستان تا پایان سال ۱۴۰۱/ بهره برداری از طرح های زیرساختی شهرستان های مسجدسلیمان – اندیکا و لالی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


استاندار خوزستان: تکمیل طرح فیبر نوری خوزستان تا پایان سال ۱۴۰۱/ بهره برداری از طرح های زیرساختی شهرستان های مسجدسلیمان – اندیکا و لالی

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، صادق خلیلیان در پایان نشست بررسی مشکل های شهرستان های مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل اظهار کرد: خوشبختانه از حدود ۱۰ روز قبل کار شبکه دفع فاضلاب مسجدسلیمان آغاز شده است.

او با بیان اینکه موضوع تامین آب شرب مطمئن شهرستان های مسجدسلیمان، اندیکا، لالی، هفتکل و روستاهای آنها در حال انجام است، گفت: با کمک دستگاه ها قرار شد کارها تسریع شود و ما مرحله به مرحله شاهد افتتاح پروژه ها و بهره برداری از این طرح ها باشیم.

استاندار خوزستان با بیان اینکه مسایل و مشکل های راه های بین شهری و روستایی این شهرستان های نیز مورد توجه قرار گرفت و تصمیم های خوبی در این زمینه گرفته شد، افزود: بخشی از قطعه های محورهای حمل و نقل بین شهری و همچنین محورهای ترانزیتی که استان را به مراکز کشور متصل می‌کند تا دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و مابقی نیز تسریع می‌شود که با سرعت بیشتری کار به اتمام برسد.

خلیلیان بیان کرد: در زمینه‌های مربوط به توسعه صنایع و کشاورزی نیز تصمیم هایی گرفته شد که بتوانیم پروژه های اشتغالزایی را در این شهرستان ها دنبال کنیم.

نماینده عالی دولت در خوزستان اضافه کرد: در مجموع مسایل و مشکل ها این شهرستان ها احصاء شد. بخشی از پروژه ها به زودی افتتاح خواهد شد و مابقی هم تسریع خواهد شد.

او افزود: یکی از اقدام های مهم در استان تکمیل پروژه فیبر نوری است که انشاالله تا پایان سال آینده آن را به اتمام خواهیم رساند.

استاندار خوزستان در پایان بیان کرد: همچنین پوشش نسل سوم و چهارم را برای شبکه موبایل در سطح شهرستان‌ها و روستاها به ویژه روستاهای بالای ۲۰ خانوار در دستور کار قرار دادیم و مقرر شد دستگاه های مرتبط کار را تسریع کنند و بخشی از آن را تا پایان سال به اتمام خواهیم رسید./انتهای پیام

 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاستاندار خوزستان: تکمیل طرح فیبر نوری خوزستان تا پایان سال ۱۴۰۱/ بهره برداری از طرح های زیرساختی شهرستان های مسجدسلیمان – اندیکا و لالینمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 11 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.