قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
استاندار تهران: امسال بیش از ۵ هزار خودرو احتکار شده در پایتخت کشف شد

استاندار تهران: امسال بیش از ۵ هزار خودرو احتکار شده در پایتخت کشف شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

اقطاع نیوز- استاندار تهران با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا و ارز یک اولویت اساسی است اعلام کرد:‌ امسال با همکاری وزارت صمت و نیروی انتظامی بیش از ۵ هزار خودرو احتکار شده در تهران کشف شد.

به گزارش اقطاع نیوز، «انوشیروان محسنی بندپی» عصر یکشنبه در حاشیه اولین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران در سالجاری به خبرنگاران گفت: امسال بیش از ۸۶ میلیون ماسک و دستکش قاچاق نیز در انبارهای استان تهران کشف و ضبط شد.

استاندار تهران ادامه داد: مبارزه با قاچاق کالا و ارز برای کشور یک اولویت اساسی است چرا که در بخش های حمایت از تولید داخلی، جهش تولید و همچنین ایجاد اشتغال می تواند اثر گذار باشد.

وی تصریح کرد: برای حمایت از تولیدکنندگان و همچنین ایجاد اشتغال چاره ای جز مبارزه با قاچاق کالا نداریم و این اقدام باید با گستردگی بیشتری انجام شود.

اقتدار نظام و کشور به جهانیان ثابت شد

وی در ادامه با اشاره به خدمات گسترده نظام پزشکی کشور در مبارزه با ویروس کرونا نیز گفت: اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با این ویروس منحوس به جهانیان ثابت شد.

محسنی بندپی افزود: نظام پزشکی کشورهای آمریکا و انگلستان همیشه مدعی بودند که ما پیشرفته ترین نظام های پزشکی جهان را داریم اما میزان تلفات جانی ویروس کرونا در این ۲ کشور بیشتر بود.

وی خاطرنشان کرد:‌ از ابتدای اسفندماه سال گذشته که این ویروس در کشور شیوع پیدا کرد با همکاری وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی ۲ هزار و ۵۰۰ تخت بیمارستانی به سیستم آی سی یو مجهز شدند و همچنین ۷ هزار و ۵۰۰ تخت عادی در اختیار بیماران کرونا قرار گرفت.

استاندار تهران تاکید کرد: شیوع ویروس کرونا نقاط ضعف و قوت ما را روشن کرد که در این بخش نقاط قوت ما به ویژه در نحوه خدمت رسانی به بیماران و همچنین ارائه خدمات مناسب مطلوب بود.

استاندار تهران: امسال بیش از ۵ هزار خودرو احتکار شده در پایتخت کشف شد:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۹:۴۸:۳۴

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.