قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
از طریق فیفا حق‌مان را می‌گیریم

از طریق فیفا حق‌مان را می‌گیریم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


از طریق فیفا حق‌مان را می‌گیریم

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی‌توانیم تاوان کرونا را بدهیم و همه باشگاه‌های دنیا متضرر شده‌اند و ما هم به دنبال تعامل هستیم.

خبرگزاری فوتبال ایران ورزشی دات کام :

افشین پیروانی در مورد آخرین وضعیت انتقال علیرضا بیرانوند به تیم بلژیکی اظهار داشت:

‌ از صبح امروز تا زمان تمرین، سه بار تلفنی با بیرانوند صحبت کردم. آنتروپ اعلام کرده بیرانوند بازیکن ماست. ما هم بر این باوریم که بیرانوند بازیکن پرسپولیس است. آخرین خبر این است که قرار شد باشگاه بلژیکی یک نامه رسمی بزند و سیاست باشگاهش را در این رابطه به ما اعلام کند. من هم از بخش حقوقی و بین‌الملل باشگاه خواستم که پاسخ بدهیم که ما به بیرانوند نیاز داریم.

وی افزود:

هشت بازی در لیگ برتر داریم و ان‌شاءالله تا قهرمانی در جام حذفی باقی مانده است. باشگاه بلژیکی هم اعلام کرده بیرانوند باید بیاید. قرار شد ۲ باشگاه با هم مذاکره کنند تا نه بیرانوند آسیب ببیند و نه اتفاق دیگری بیفتد. ان‌شاءالله بتوانیم بیرانوند که بازیکنی بزرگی است را حفظش کنیم تا به هدفی که داریم برسیم. این آخرین خبری بود که گفتم یعنی آنتروپ نه از طریق ایجنت، بلکه خود باشگاه سیاست‌هایش را اعلام کند. فکر می‌کنم آنتروپ به دنبال این است که بیرانوند به بلژیک برود. آنچه شفاهی به ما اعلام کرده‌اند، این بوده است. اگر با این باشگاه به توافق و تفاهم برسیم که چه بهتر.

پیروانی تصریح کرد:

‌ فیفا اعلام کرده باشگاه‌ها با هم تعامل کنند. اگر کرونا آمده که لیگ‌ها را سه ماه به تعویق انداخته، ما نمی‌توانیم تاوان آن را بدهیم. این بحث جهانی بوده و همه باشگاه‌های دنیا متضرر شده‌اند. ما هم به دنبال تعامل هستیم و اگر نشد، از طریق نامه‌نگاری با فیفا به حق‌مان خواهیم رسید.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاز طریق فیفا حق‌مان را می‌گیریمنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.