قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ازدواج یک دختر ۱۳ ساله با مرد ۴۸ ساله در فیلیپین + تصاویر

ازدواج یک دختر ۱۳ ساله با مرد ۴۸ ساله در فیلیپین + تصاویر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان | افغانستان


ازدواج یک دختر ۱۳ ساله با مرد ۴۸ ساله در فیلیپین + تصاویر

اقطاع نیوز: ازدواج مرد ۴۸ ساله فیلیپینی با یک دختر ۱۳ ساله به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد…

این دختر نوجوان پنجمین زن این مرد فیلیپینی بشمار می‌رود. در تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی این کشور نشر شده مراسم ازدواج این زوج را نشان می‌دهد. در این مراسم که در شهر ماماساپانو واقع در ولایت ماگوایندانائو برگزار شد خانواده و تعدادی از اقارب عروس و داماد حضور داشتند.

در تصاویر نشر شده در حالی که این دختر کالای عروس سنتی بر تن کرده در کنار داماد دیده می‌شود. این مراسم عروسی در حالی برگزار شد که تعدادی از فرزندان داماد، هم سن و سال عروس بودند. داماد که نامش آمپاتوئان، اعلام شده در این باره گفت: من خوشحالم که این دختر را پیدا کردم تا از فرزندانم مراقبت کند.

مراسم جشن ازدواج این زوج به سبک سنتی برگزار شد. ابتدا تعدادی از مهمانان مراسم در خانه داماد گرد هم آمدند و سپس داماد به همراه تعدادی از مهمانان حاضر به خانه عروس رفت. عروس در حالی که لبخند بر لب داشت به استقبال داماد و مهمانان همراه رفته و سپس این زوج عکس‌هایی را به یادگار با یکدیگر ثبت کردند.

عروس که تنها ۱۳ سال دارد در این باره گفت: من از شوهرم هراسی ندارم، چون او با من بسیار مهربان است. من در حال یادگیری طرز تهیه غذا استم، چون هنوز یاد نگرفته ام به خوبی این کار را انجام دهم. می‌خواهم همسر خوبی برای شوهرم باشم و او را خوشحال کنم.

گفتنی است؛ ازدواج این دختر ۱۳ ساله فیلیپینی در حالی خبرساز می‌شود که بربنیاد آمار یونیسف، کشور فیلیپین با ثبت ازدواج ۷۲۶۰۰۰ کودک عروس در رده دوازدهم جهان قرار دارد. پنجاه فیصد دختران در این کشور پیش از سن ۱۸ سالگی و ۲ فیصد از آن‌ها پیش از رسیدن به ۱۵ سالگی ازدواج می‌کنند.

 



آرشیو افغانستان | سرویس خبری اقطاع نیوز



ازدواج یک دختر ۱۳ ساله با مرد ۴۸ ساله در فیلیپین + تصاویر



نمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.