قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اردوی تیم ملی اسکیت با حضور ۱۱ ورزشکار و یک مربی قمی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اردوی تیم ملی اسکیت با حضور ۱۱ ورزشکار و یک مربی قمی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اردوی تیم ملی اسکیت با حضور ۱۱ ورزشکار و یک مربی قمی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مرحله دوم اردوی تیم ملی اسکیت جوانان این لاین هاکی آقایان با حضور ۵۹ ورزشکار از امروز به مدت ۲ روز در نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد که ۱۱ بازیکن و یک مربی از استان قم در این اردو حضور خواهند داشت.

نوبت صبح از ساعت ۸ تا ۱۰ و در نوبت عصر بازیکنان از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در آکادمی اسکیت مجموعه ورزشی انقلاب زیر نظر مربیان به تمرین و آماده سازی خواهند پرداخت.

محمدجواد جعفری، ایلیا حمزه، امیرمحمد فرجودی، سبحان خدایاری، سید علی سبط نبی، عرشیا هاشمی، امیرحسین رنجبر، علی مغیثی، احمدرضا مسعودی، شهراد شیشه‌ای و محمدصالح رحیمی اسکیت بازان قمی حاضر در این مرحله از استان قم خواهند بود.

مجید نوش آبادی جوان کاربلد اسکیت قم نیز به عنوان یکی از مربیان قمی در کنار محمدرضا شیخ جعفری در این اردو به ایفای نقش خواهد پرداخت.

در این اردو بازیکنان برای راهیابی به مرحله بعدی تمرینات خود را زیر نظر مربیان ادامه خواهند داد و در پایان اردو ۲۶ ورزشکار به مرحله سوم دعوت خواهند شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاردوی تیم ملی اسکیت با حضور ۱۱ ورزشکار و یک مربی قمی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.