قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تمامی مدارس استان کردستان قبل از بازگشایی ضدعفونی شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ارتقاء زیرساخت های آموزشی در مناطق روستایی در دستور کار قرار دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، رشید قربانی شامگاه شنبه در جریان بازدید از وضعیت شماری از مدارس و پروژه‌های در دست اجرای منطقه کلاترزان سنندج، اظهار کرد: تلاش در راستای ارتقا وضعیت زیرساخت‌های آموزشی در سراسر استان به ویژه مناطق روستایی با جدی دنبال می‌شود.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش کردستان نگاه همراه با عدالت به مناطق شهری و روستایی را همواره در دستور کار قرار داده و در این راستا طی چند سال اخیر چندین پروژه در مناطق روستایی کردستان اجرایی شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: انتظار می‌رود که این گونه اقدامات در مناطق روستایی استان کردستان زمینه برای افزایش پوشش تحصیلی را فراهم کند.

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در ادامه از روند آموزشی تعدادی از مدارس روستایی و هم چنین پروژه‌های عمرانی در حال احداث منطقه کلاترزان بازدید کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در این برنامه از دبستان‌های روستاهای تودار ملأ و طاله وران و مدارس در حال ساخت این روستاها، مدرسه روستای کرگین و زمین محل احداث مدرسه و هم چنین مدارس روستاهای نگل و میانه بازدید کرد.

رشید قربانی به همراه مسئولین منطقه ضمن حضور در کلاس‌های درس و در جمع دانش آموزان، با مدیران مدارس، معلمان و عوامل اجرایی و آموزشی این واحدهای آموزشی گفتگو کرد و از نزدیک در جریان برنامه‌ها و فعالیت‌های مدارس منطقه و تشکل کلاس‌های درس با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی قرار گرفت.

ارتقاء زیرساخت های آموزشی در مناطق روستایی در دستور کار قرار دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۰:۱۲:۳۳

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.