قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

اراضی وقفی مازندران نیازمند احیا و سرمایه گذاری است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اراضی وقفی مازندران نیازمند احیا و سرمایه گذاری است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، حجت الاسلام ابراهیم حیدری پیش ازظهر پنجشنبه در جلسه بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در اراضی موقوفات استان مازندران و سنددار کردن اراضی وقفی در روستاهای استان با بیان اینکه اوقاف و بنیاد مسکن دو نهاد خدمات رسان به مردم خصوصاً افراد کم‌برخوردار و مناطق محروم است، افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز فعالیت‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی مناسبی در روستاها دارد.

وی با اشاره به اینکه اوقاف مازندران اراضی وقفی متعددی در استان در اختیار دارد که نیازمند احیا و سرمایه گذاری هستند، افزود: این اراضی دارای کاربری‌های کشاورزی، مسکونی، تجاری، خدماتی و… هستند که می‌توان از ظرفیت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در راستای احیای آن بهره گیری کرد.

محمد خانی‌نوذری مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران نیز در این جلسه بر ضرورت اطلاع رسانی خدمات وقف به جامعه تاکید کرد و گفت: موقوفات خدمات و ثمرات ارزشمندی در جامعه دارند که ضرورت دارد این خدمات با کمک فرهنگ و رسانه به مردم بیان شود.

وی با اشاره به ظرفیت‌های موجود در مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران، بیان کرد: بر اساس تفاهم نامه‌ای که بین دو سازمان وجود دارد این اداره کل آمادگی دارد نسبت به احیای موقوفات استان مازندران در کنار اوقاف باشد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: احیای موقوفات در واقع کمک به نیازمندان و افراد کم‌برخوردار جامعه است که از عوائد و ثمرات وقف بهره مند می‌شوند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاراضی وقفی مازندران نیازمند احیا و سرمایه گذاری است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.