قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی توسط گروه جهادی در زندان همدان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی توسط گروه جهادی در زندان همدان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی توسط گروه جهادی در زندان همدان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، پژمان پروین ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران از حضور دندان پزشکان گروه جهادی «منتظران ظهور» به مدت سه روز در زندان همدان خبر داد.

وی گفت: در راستای تاکید رئیس سازمان زندان‌های کشور مبنی بر توسعه هرچه بیشتر خدمات درمانی و همچنین حضور نیروهای جهادی و پزشکان خیر در زندان‌ها، مقرر شد دندان پزشکان گروه جهادی منتظران ظهور به مدت سه روز در زندان همدان حضور یابند.

وی افزود: در این برنامه که از فردا به مدت سه روز اجرا می‌شود تعدادی از دندان پزشکان گروه جهادی منتظران ظهور برای اولین بار در زندان همدان حضور خواهند یافت و به مشکلات دندان پزشکی زندانیان رسیدگی می‌کنند.

پژمان پروین ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی و مجاهدت و از خود گذشتگی جامعه پزشکی و کادر درمانی و بهداشتی طی ماه‌های اخیر و در پی شیوع بیماری کرونا، یادآور شد: مشارکت گروه‌های جهادی منتظران ظهور در قالب طرح خدمت رسانی و به صورت داوطلبانه به زندانیان نیازمند مجاهدتی عظیم برای این گروه محسوب می‌شود.

وی اظهار امیدواری کرد: خدمات این گروه دندان پزشکی جهادی به زندانیان همدان به صورت داوطلبانه و رایگان بوده و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه ۲۶و۲۷و۲۸ شهریور ماه سال جاری در زندان همدان صورت خواهد گرفت.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزارائه خدمات رایگان دندانپزشکی توسط گروه جهادی در زندان همدان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.