قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ادعاهای ضد و نقیض از فعالیت امر به معروف و نهی از منکر طالبان در مساجد ولایت غور

ادعاهای ضد و نقیض از فعالیت امر به معروف و نهی از منکر طالبان در مساجد ولایت غور – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان | افغانستان


ادعاهای ضد و نقیض از فعالیت امر به معروف و نهی از منکر طالبان در مساجد ولایت غور

اعضای شورای ولایتی غور از امر به معروف و نهی از منکر طالبان در مساجد ولسوالی‌های این ولایت ابراز نگرانی نموده، ادامه این روند را سر آغاز پیامدهای بد برای این حکومت محلی این ولایت عنوان می کنند.

خبرگزاری صدای افغان(آوا) – هرات: محمد مهدوی؛ عضو شورای ولایتی غور می گوید که از مدتی بدینسو، امر به معروف و جلب و جذب گروه طالبان در بیشتر ولسوالی‌های این ولایت فعالیت می‌کند.

به گفته وی، گروه طالبان برای شهروندان  ولایت غور که تحت حاکمیت این گروه قرار دارند گفته است که باید شریعت اسلامی تطبیق شود.

وکیل مهدوی علاوه نمود: طالبان به مردم غور هشدار داده اگر از دستورات این گروه سرپیچی کنند، مجازات خواهند شد.

این عضو شورای ولایتی غور تاکید می کند که تبلیغات طالبان فقط در ولسوالی‌هایی که بیشتر حاکمیت این گروه است وجود دارد و در مرکز ولایت غور که تحت حاکمیت دولت قرار دارد، دیده نمی‌‌شود.

وکیل مهدوی، تبلیغات طالبان در ولسوالی‌های این ولایت را ناشی از ناتوانی مسئولان دولتی دانسته و هشدار داد که دوام این چنین وضیعت از طرف طالبان و خاموشی دولت پیامدهای بدی را در آینده متوجه اداره محلی غور خواهد نمود.

در همین حال، عارف عابر؛ سخنگوی والی غور با رد این ادعا تاکید نمود: شواهدی که نشان دهد گروه طالبان در مساجد و ولسوالی‌های این ولایت امر به معروف و نهی از منکر را تبلیغ می‌کند وجود ندارد.

عابر تاکید نمود: در صورتی که در این رابطه اسناد معتبری به اداره محلی غور برسد، از راه قانونی و نظامی وارد و اقدام خواهد شد.آرشیو افغانستان | سرویس خبری اقطاع نیوزادعاهای ضد و نقیض از فعالیت امر به معروف و نهی از منکر طالبان در مساجد ولایت غورنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.