قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
توزیع ۵۰ تن روغن خوراکی در سبزوار - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ادامه روند کمبود روغن در جهرم/ صمت: روزهای آینده حل می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ادامه روند کمبود روغن در جهرم/ صمت: روزهای آینده حل می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، با گذشت قریب چند هفته، در جهرم همچنان کمبود روغن احساس می‌شود و مردم جهرم این روزها در زمینه تأمین روغن خوراکی مورد نیاز با مشکلاتی روبرو هستند.

در بیشتر مغازه‌ها روغن وجود ندارد و در برخی دیگر از فروشگاه‌ها روغن وجود دارد اما باید در کنار روغن، محصولاتی دیگری مانند تن ماهی و رب گوجه هم خریداری کرد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جهرم گفت: کمبود روغن خوراکی مختص جهرم نیست و در کل استان و حتی کشور این کمبود وجود دارد.

بهنام اتحاد افزود: با توجه به اینکه به دو عامل توزیع حواله دریافت روغن دادیم و آنان را به استان جهت دریافت معرفی کردیم امیدواریم تا چند روز آینده تأمین روغن مورد نیاز در جهرم حل شود.

وی گفت: در حال حاضر در فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سطح شهر جهرم توزیع روغن خوراکی در حال انجام است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جهرم تاکید کرد: با متخلفانی که مردم را مجبور به خرید کالای اضافی می‌کنند برخورد قانونی صورت می‌گیرد، هرچند متأسفانه این تخلف توسط شرکت‌های پخش در استان در حال انجام است اما اگر فروشگاهی فاکتور فروش اجباری شرکت‌های پخش را دارد برای گزارش تخلف به اداره صمت جهرم (واقع در میدان معلم) مراجعه کند.

در این میان لازم است که دستگاه‌های نظارتی به خصوص صمت، اتاق اصناف و انجمن حمایت از مصرف کنندگان بر توزیع و فروش روغن نظارت بیشتری داشته باشد تا هر چه سریع‌تر شاهد برطرف شدن این مشکل باشیم.

اگر تخلف در واحدهای صنفی در حال انجام است باید با واحدصنفی، برخورد صورت بگیرد اما اگر تخلف در شرکت‌های بخش در حال شکل گیری است ابتدا لازم است با آنان برخورد صورت بگیردسپس به سراغ واحدهای صنفی رفته شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزادامه روند کمبود روغن در جهرم/ صمت: روزهای آینده حل می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.