قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اختلال در امتحانات مجازی به دلیل کاهش پهنای باند اینترنت -

اختلال در امتحانات مجازی به دلیل کاهش پهنای باند اینترنت – – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اختلال در امتحانات مجازی به دلیل کاهش پهنای باند اینترنت –

به گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران(اقطاع نیوز)، به استحضار دانشجویان، اساتید و همکاران گرامی دانشگاه آزاد اسلامی میرساند، امروز دوشنبه ۲۷ بهمن ماه به دلیل اقدام غیرحرفه ای شرکت پیمانکار مبنی بر کاهش پهنای باند اینترنت دانشگاه از ۸Gbps به ۱۰۰Mbps، امتحانات مجازی دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور در ساعت ۱۳:۴۵ الی ۱۴:۴۵ دچار اختلال شد.

لازم به توضیح است که اختلال مذکور صرفا به دلیل کاهش پهنای باند از طرف شرکت مذکور بوده و ارتباطی به سامانه آموزش مجازی دانشگاه ندارد.

دانشگاه آزاد اسلامی از بابت مشکل پیش آمده از تمامی دانشجویان، اساتید و همکاران محترم دانشگاه آزاد اسلامی صمیمانه عذرخواهی می کند و به جد در حال تدبیر برای جلوگیری از تکرار مجدد این مشکل است.

دانشگاه آزاد اسلامی افتخار دارد که ضمن برگزاری کلاسهای بالغ بر ۱میلیون دانشجو در سامانه های مجازی، بزرگترین دانشگاه مجازی خاورمیانه است و در ایام امتحانات ترم جاری هم حدود ۴میلیون نفر-آزمون در سامانه های مجازی دانشگاه با موفقیت برگزار کرده و ضمن پذیرش برخی ضعفها و اشکالات در سامانه های مجازی خود، به جد به دنبال ارتقای سامانه و ارائه سرویس بهینه درخور شان دانشجویان، اساتید و همکاران محترم است.

لازم به ذکر است برای آزمون هایی که در ساعت مذکور دچار اختلال شده، برنامه ریزی و هماهنگی توسط واحدهای دانشگاهی صورت گرفته و اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام /آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاختلال در امتحانات مجازی به دلیل کاهش پهنای باند اینترنت –نمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.