قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ارسالی یکشنبه لطفا///////// اختصاص ۴۰ میلیارد ریال برای فعالیت‌های زیرساختی نهبندان

اختصاص ۴۰ میلیارد ریال برای فعالیت‌های زیرساختی نهبندان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اختصاص ۴۰ میلیارد ریال برای فعالیت‌های زیرساختی نهبندان

کمک‌های بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی کشور به استان؛

به گزارش اقطاع نیوز از خراسان‌جنوبی، مصطفی نخعی، عصر امروز ۲۱ دی‌ماه در جمع رسانه‌های گروهی گفت: مسیر آتشکده – کلاته سرخ به طول ۱۴ کیلومتر واقع در بخش شاهکوه شهرستان نهبندان سال‌هاست خاکی است که با آسفالت آن بیش از ۲۰۰ خانوار از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه آسفالت این مسیر ۸۰ میلیار ریال اعتبار نیاز دارد که با مشارکت بنیاد علوی و استانداری اجرا می‌شود، افزود: ۴۰ میلیارد از این اعتبار را بنیاد علوی تقبل کرده و تاکنون استان هم ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار به این امر اختصاص داده است.

نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح آسفالت مسیر آتشکده – کلاته سرخ هم‌اکنون در مرحله منقاصه‌ی اجرا و انتخاب پیمانکار قرار دارد، تصریح کرد: در مراحل بعد این طرح تأمین اعتبار خواهد شد.

نخعی همچنین از موافقت کلی برای احداث مرکز جامع سلامت در شهرستان سربیشه در این دیدار خبر داد و گفت: اجرای این طرح حدود ۶۰ میلیار ریال هزینه دارد که بنیاد علوی هزینه ساخت آن را تقبل کرده است و تجهیز آن را دانشگاه علوم پزشکی انجام خواهد داد.

نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از توجه ویژه آقای فتاح، رییس بنیاد مستضعفان کشور و آقای منصوری، مدیرعامل بنیاد علوی کشور به استان خراسان جنوبی و حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه از زحمات ایشان و همچنین مجموعه استانداری، اداره کل راهداری و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد: با اختصاص به موقع این اعتبارات، هر چه زودتر شاهد به ثمر نشستن این طرح که از خواسته‌های بحق و چندین ساله مردم منطقه است، باشیم.

انتهای پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاختصاص ۴۰ میلیارد ریال برای فعالیت‌های زیرساختی نهبنداننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.