قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
افزایش شمار مبتلایان به کرونا در استان ایلام به ۶۶۸ نفر - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اختصاص تجهیزات پزشکی به ارزش ۴۰ میلیارد ریال به ایلام – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اختصاص تجهیزات پزشکی به ارزش ۴۰ میلیارد ریال به ایلام – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، محمد کریمیان ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با رایزنی‌های رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام تعداد ۱۴ دستگاه ونتیلاتور، ۱۰ دستگاه بای پپ، ۲۲ تخت آی سی یو، ۲۲ تشک مواج، ۱۰ تخت بستری، ۱۰ دستگاه مانیتور علائم حیاتی، یک دستگاه مانیتور علائم حیاتی سانترال، سه عدد برانکارد ایزوله به دانشگاه اختصاص یافت.

وی افزود: طی رایزنی‌های به عمل آمده از سوی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان با معاون درمان وزارت بهداشت، این دستگاه‌ها به استان ایلام اختصاص یافته که ارزش ریالی آنان بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال است.

وی تصریح کرد: این دستگاه‌ها از نیازهای مبرم و شناسایی شده در سطح بیمارستان‌ها هستند که با رایزنی‌های به عمل آمده با مسئولان وزارت در جهت خدمت به مردم و بیماران تحویل دانشگاه علوم پزشکی ایلام شده است.

کریمیان بیان کرد: این دستگاه‌های پیشرفته پزشکی به صورت رایگان در اختیار دانشگاه علوم پزشکی ایلام قرار گرفته است.

وی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در استان؛ این دستگاه‌های پزشکی و بیمارستانی از نیازهای مهم و محوری دانشگاه در عرصه خدمات‌دهی به بیماران محسوب می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاختصاص تجهیزات پزشکی به ارزش ۴۰ میلیارد ریال به ایلام – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.