قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اختصاص۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به آسیب دیدگان کرونا در گلستان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اختصاص۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به آسیب دیدگان کرونا در گلستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، هادی حق شناس عصر یکشنبه در دویست و نود و دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهارکرد: مشاغل بسیاری در گلستان از شیوع کرونا آسیب دیده اند و دولت تلاش کرده با اعطای تسهیلات به بیمه شدگان آسیب دیده و اعطای تسهیلات یک میلیون تومانی به خانواده هایی که یارانه دریافت می کنند و یا از طریق طرح کمک مومنانه همراهی لازم را با مردم داشته باشد.

وی در خصوص حمایت دولت از مشاغل آسیب دیده، گفت: حدود ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به بیمه شدگان آسیب دیده از کرونا گلستان اختصاص یافت که شرایط اعطای آن بزودی توسط اداره تعاون اعلام خواهد شد.

حق شناس افزود: با همکاری دستگاه های اجرایی و بانک های استان ۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در سال گذشته در قابل کارگروه تسهیل، بازسازی و نوسازی و تبصره ۱۸ به واحدهای تولیدی پرداخت شده است.

طبق گفته وی گلستان با پرداخت ۴۷۳ میلیارد تومان به ۱۱۹ واحد رتبه هشتم کشور را در اعطای تسهیلات کارگروه تسهیل را کسب کرده است و در تسهیلات تبصره ۱۸ هم همین رتبه را دارد.

حق شناس بیان کرد: همچنین پرداخت ۱۲۲ میلیارد تومان به ۴۲ طرح تولیدی در قالب بازسازی و نوسازی انجام شد.

در این جلسه مشکلات سه واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفت و دستورات لازم به دستگاه های اجرایی و بانک ها جهت رفع مشکلات آنان صادر شد.

این پروژه ها در خصوص ساخت گلخانه، راه اندازی سیکل ترکیبی نیروگاه برق علی آباد کتول و هتل پنج ستاره بود که مشکلات آنها بررسی شد.

گفتنی است بررسی مشکلات بیمارستان فلسفی، تعیین تکلیف رستورانی در ناهارخوران از جمله دیگر موضوعات مطرح در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بود.

اختصاص۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به آسیب دیدگان کرونا در گلستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۲۱:۰۲:۲۵

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.