قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

احداث فاضلاب شهر درجزین/ مسئولان محلی اعتبارات را جذب کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


احداث فاضلاب شهر درجزین/ مسئولان محلی اعتبارات را جذب کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، محمد حمیدی ظهر یکشنبه در نشست بررسی و صدور مجوز پروژه ایجاد تأسیسات فاضلاب شهر درجزین به میزبانی استانداری با بیان اینکه احداث این طرح ضرورت دارد، تاکید کرد: آب و فاضلاب استان باید در خصوص طرح ایجاد تأسیسات فاضلاب شهر درجزین اقدامات لازم را برای تعیین ساز و کار مالی و تأمین اعتبار در دستور کار قرار دهد.

وی افزود: ضرورت دارد تا جذب اعتبار ملی از محل در نظر گرفته شده برای اجرای این چنین طرح‌هایی در سطح کشور، در دستور کار و اولویت اصلی آبفا استان قرار داشته باشد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان بیان کرد: امروز و در شرایط کم آبی و خشکسالی که در کشور و استان وجود دارد، باز تولید آب از پساب شهرها کم کم جایگاه اصلی خود را در بحث مدیریت امور شهری پیدا کرده است.

حمیدی با بیان اینکه وزارت نیرو به منظور توجه جدی به بحث بازتولید آب از پساب شهرها، نیاز است تا اعتبار مناسب و قابل توجهی را برای شروع پروژه‌ها در شهرهای هدف گذاری شده در نظر بگیرد، ابراز کرد: مسئولان محلی برای تخصیص اعتبارات تلاش کنند.

وی با بیان اینکه ضرورت اجرای این طرح بر هیچکس پوشیده نیست و با اقدامات مناسب و تأمین اعتبار از محل ملی، روند اجرایی پروژه آغاز خواهد شد، تاکید کرد: در ادامه روند اجرایی احداث فاضلاب شهر درجزین، می‌توان از ظرفیت بخش خصوصی و سرمایه گذاران برای تکمیل طرح بهره برد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاحداث فاضلاب شهر درجزین/ مسئولان محلی اعتبارات را جذب کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.