قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

احتمال سقوط بهمن در ارتفاعات البرز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


احتمال سقوط بهمن در ارتفاعات البرز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

آرش بهارونداحمدی در گفت‌وگو با اقطاع نیوز با اشاره به قرار گرفتن استان البرز در وضعیت هشدار هواشناسی سطح نارنجی اظهار کرد: تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی حاکی از فعالیت سامانه قوی و سرد بارشی از عصر امروز تا جمعه صبح در منطقه البرز مرکزی است.

وی بیان کرد: به موجب این شرایط لغزندگی و آب‌گرفتگی موقت معابر شهری، یخبندان، کاهش میدان دید، سیلابی شدن رودخانه‌ها و مسیل‌های فصلی و در ارتفاعات ریزش سنگ و سقوط بهمن حین و پس از فعالیت سامانه بارشی مورد انتظار است.

مدیرکل هواشناسی البرز با بیان اینکه آسمان امروز ابری و مه‌آلود و در عصر همراه با وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق در ارتفاعات کولاک برف بوده و هوا برای گروه‌های حساس ناسالم است، تصریح کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این استان ۱۹ درجه سانتی‌گراد و کمترین دمای هوا ۸ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۱۲ متر بر ثانیه است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌های هواشناسی، فردا آسمان البرز ابری و مه‌آلود همراه با رگبار شدید باران و برف، رعد و برق، وزش باد، کاهش دماست و ابری و مه‌آلود و در بعضی ساعات همراه با وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق است و هوا به تدریج سالم خواهد بود.

بهارونداحمدی در پایان به پیش‌بینی دمای هوای فردا پرداخت و متذکر شد: فردا بیشینه دما ۹ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما ۲- درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۶ متر بر ثانیه است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاحتمال سقوط بهمن در ارتفاعات البرز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.